İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 4 Mayıs 2018

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 4 Mayıs 2018

Ortaya çıkan zorlukları ve aynı zamanda hem ekonomi hem de samimi, sevgi ve yoğun düzlemde daha önce düşünmediğiniz şeylere tepki verme şeklinizi çözme biçiminize hayran kalacaksınız.

Bu kişi gitti mi? Evde oturmayın, hayatınızı terk eden kişinin geri dönüşünü beklemek ve geri dönüş belirtisi göstermez. Birisi duygusal önerilerle yaklaşırsa, geçmişte yaşamaya devam etmeyin ve İkizler işaretinizi karakterize eden tazelik ile yeni bir ilişki kurmaya başlayın.ikizler burcu günlük burç yorumu 4 mayıs 2018

Aşk
Son sözü söylediğimizde hep kavga edemeyiz. Eğer bir parça vazgeçerseniz ve kendinizi sevginizde hoşgörüsüz, esnek ve çok talepkar görmüyorsanız, uzlaşmaz bir tutumdan çok daha fazlasını elde edebilirsiniz.

Sağlık
Yapıcı aşamaya devam edin, ancak liposuction’a benzer bir tipte plastik veya estetik cerrahi operasyonunu ciddi olarak düşünürseniz biraz bekleyin. Merkür’ün şu anki durumu bittikten sonra her şey daha iyi olacaktır çünkü yarından itibaren doğrudan regentiniz olacaktır.

İş
İş arkadaşlarınızın yönteminizin geçerliliğini ve hassas bir görevi bitirirken ayrıntılara dikkat etmenin önemini göstermek için uygun bir fırsat sunulacaktır. Bağlılığınız, profesyonel gelişiminiz için yaptığınız çabaların yanı sıra kabul edilecektir.

Para ve Şanslar
Tüm iş randevularınızı ve mali konularınızı onaylayın, çünkü bu döngü sırasında dikkatsizliğe ve önemli toplantıları geçmeye eğilimli olabilirsiniz. Her şeyi çalışma programınızda veya bu amaçlar için kullandığınız elektronik sistemde titizlikle yazınız.