İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 6 Nisan 2018

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 6 Nisan 2018

Aşk
Para problemleriniz, çiftiniz için şimdi duygusal ilişkilerden daha endişe verici görünecek, ki bunların kalitesi sizin sahip olduğunuz finansal araçlara bağlıdır. Bu hiç de anormal değildir, çünkü herkes samanın rafa sahip olmadığı zaman atların önemsizden başka bir şey olduğunu düşünür. Ama bu, tümüyle aynı talihsiz bir durum, özellikle de biraz daha öngörü ve gerçekçilikle, oraya gitmekten kaçınabilirsiniz. Birbirinizle sakin ve açık tartışmalar yapmaya çalışın ve iyi bir çözüm bulmak için birlikte çalışın.

Para ve Şanslar
Mali alanda bir kez daha, kötü düşünülmüş Plüton’un rahatsız edici etkisinin hissedilebileceği bir yerdedir. Plütonun yerleştirilmesi kesinlikle negatif değildir, ancak işinizde veya paranızda gecikmelere neden olabilir, bu da projelerinizi açıkça bozabilir. Bir ihtiyati tedbir olarak, masraflarınızı ciddi şekilde sınırlamak ve mümkünse büyük finansal operasyonlarda bu andan başlamaktan kaçınmak daha doğru olacaktır.ikizler burcu günlük burç yorumu 6 nisan 2018

Sağlık
Mars’ı güzel bir görünüme sokacak olan yumrukla, başarı arzusu işinizde olduğu gibi özel hayatınızda daha fazla şey yapmaya teşvik edecektir. Sadece ulaşılabilir hedefler belirlediğinizden emin olun. Kendinizi yorma tehlikesiyle çok iddialı olmayın.

İş
İyi kararlar, güzel, ama buna bağlıysan. Bu gün, Jüpiter’in gezegeninin etkisi altında yapacağınız şey tam olarak budur. Profesyonel emellerine ulaşmak için çok çalışacaksın. Kısacası, evi kıracağınızı söyleyebiliriz.

Aile Hayatı
Ailenizle küçük iletişim problemleri. İyi olabilirsin, çok müsait olmayacaksın. Sevdikleriniz endişelerine ilgi duyduğunuzu hissedeceklerdir.

Sosyal Yaşam
İlişkiler sektöründe en iyi ve en kötüsü birlikte yaşanacak. Ekran ? Pluto’nun kötü ruh hali, karışıklığa neden olabilir. Tadını çıkarmak için? Bir arkadaşlığı aşka dönüştürebilen bir sihirbaz Venüs.