İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Mayıs 2018

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Mayıs 2018

Aşk
Jüpiter, her şeyi anlamaya ve her şeyi kontrol etmeye çalışmadan, arzularınızı yaşamanızı sağlayacak. Sadece eşinizle konuşarak, neler olup bittiğini anladığınızdan emin olun, böylece onların saygısını ve sevgisini koruyabilirler. Bekar, aşk hayatın en çok yerine getirilir. Bir okyanusa yelken açacak ve mutluluğun neredeyse mükemmel olacak. Bunun tadını çıkarın, çünkü bu dünyada hiçbir şey sürdürülebilir değildir ve kısa zamanda komplikasyonlarınız olacaktır.

Para
Paranıza dikkatli bir göz atın, aksi takdirde hoş olmayan sürprizleriniz olabilir. Pahalı bir şey satın almak için mevcut dürtüne diren. Size direnme cesaretini vermek için, kendinize “arzu, her şeyle ilgilenme arzusunu” söyleyin.ikizler burcu günlük burç yorumu 7 mayıs 2018

Sağlık
Hayati enerji sizi hayal kırıklığına uğratmayacak. Fakat büyük bir endişeden dolayı, gereksiz yere boşa harcamış olursunuz, bu da sizi yavaşlatacak bir yorgunluk hissi yaratır. Stresle savaşmak için mükemmel, yüzmek iyi bir magnezyum kürü ile birlikte en iyi şeyi yapar.

İş
İyi iş fırsatları ortaya çıkacak. Gezi ve sosyal çevrelerde çok fazla kaybolmadan nasıl eğleneceğinizi bilin. Ancak, duruşunuza ve imajınıza dikkat edin: Bunlar, büyümenize yardımcı olacak değerli varlıklardır.

Aile
Aile uyumu için aşırı bir istek, kolayca vermenizi ve istediğiniz her şeyi vermenizi sağlayabilir. Bu özellikle çocuklarla kesinlikle tavsiye edilmez.

Sosyal hayat
Neptün tarafından harmonik açıdan doğrudan etkileneceksiniz. Bu etki, eğer tutkulu olduğunuzu araştırıyorsanız, ve dünyanızdan uzak durma fırsatına sahipseniz, huzursuzluk içinde, gözünüzde, içtenliğin ve otantikliğin tam tersi olan her şeyde, çok olumlu bir şekilde yaşayacaksınız.