İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Nisan 2018

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Nisan 2018

Duygusal manzaranın içinde dönüşen bir cumartesi. Cesurca şeyler yapmaktan ilham alırsınız, ancak öte yandan duyduğunuz bazı şeylerden dolayı endişeli ve güvensiz hissedebilirsiniz.

Kulaklarınıza gelen her şeye inanmayın, özellikle de söylentiler varsa, eşinizin sadakatiyle ilgili dedikodulara itibar etmeyin. Bir yorum ya da olumsuz bir fikir, hayatınızda bir çift olarak sorunlara neden olmamalıdır.ikizler burcu günlük burç yorumu 7 nisan 2018

Aşk
Ay, Aslan’ın Başak’a doğru ilerlediği işareti ile geçiyor. Tüm deneyimlerinizi ve aziminizi kullanın ve uygulayın, böylece başkaları sizi olumsuzluklarıyla manipüle etmeyeceklerdir. Bu tür insanlarla nasıl başa çıkacağını biliyorsun. Onlara çok fazla dikkat ederseniz, aşk hayatınızı tehlikeye atacaksınız ve şu anda sizin için en uygun olan budur.

Sağlık
Son zamanlarda rahatsızlık duyuyorsanız, bu günlerde ne yediğinizi ve hazırladığınız yolu fark edin, çünkü belki de rahatsızlıklarınızın anahtarı vardır. Rejimini değiştirerek artıracaksın.

İş
İlginç bir durumun ortasındasınız ve şehrinizden hareket etmeyi ve farklı bir şey yapmayı gerektiren bir değişim veya transfer önerebilirsiniz, ancak çok kısa bir sürede size harika sonuçlar verecektir. Bir iş gezisi yakında bir araya gelecek.

Para ve Şanslar
Çözemeyeceğin şeyler için sabırsızlanıyorum çünkü sonunda hedeflerine ulaşacaksın. Dostça bir kişi cömert elini uzatır ve yapmak istediğiniz her şeyi size destekleyecektir. İkizler burcunuz geçişte Ay’dan olumlu bir etki alır.