Ikizler Burcu Günlük Burç Yorumu Cuma 7 Haziran 2019

Ikizler Burcu Günlük Burç Yorumu Cuma 7 Haziran 2019

Bugün cuma, zodyak gününüz İkizler ve şimdi haziran ayında doğum gününüzün ikinci kısmı. Bu aşamada sizi hem çok seven olaylara hem de sevecen doğada olanlara ve istihdamda olanlara ve benzeri meselelere hayran kalacaksınız.

Bir iş teklifi umut verici olacak. Bu zamanda, sizin için kapalı bir kapı açılır ve bağlılığı olan biri, içinde gerçek aşkı bulmak için az önce bitirdi.ikizler burcu günlük burç yorumu cuma 7 haziran 2019

Aşk
Şu anda işinizde olan ritminizi ve tarzınızı takip edin, çünkü her şeyden önce çok iyi desteklenip yönlendiriliyorsunuz. Regent Merkür’ün doğrudan olduğu ve iletişim seviyenizin ve konuşma kolaylığınızın tüm hızıyla değiştiğinden şimdi yararlanın. Seni aldattığını veya aldatıldığını düşünmeden önceki günlerde seni üzen şey aptalca bir şüpheydi.

Sağlık
Gün geçtikçe, sizi etkileyen son sorunlar hakkında daha iyi hissedeceksiniz. Öte yandan, sağlıklı olmaktan zevk alıyorsanız, bu enerjiyi sağlıklı ve daha uygun bir yaşam tarzıyla en iyi durumda tutmak için kullanın.

İş
Eğer mevcut meslek sizi kandırırsa ve sıkıldığınızı hissederseniz, değişim anının geldiğinin bir işaretidir. Bunu yapmadan önce daha iyi bir fırsat beklersiniz, ki bu ortaya çıkacak ve yıldızlarla uyumlu bir şekilde ilerleyeceksiniz, çünkü şimdi sizin rızanınız olmasına rağmen, doğrudan, Jüpiter’in 10 Temmuz’a kadar geri dönüşü var Radikal bir değişim için en iyisi değil.

Para ve Şans
Ticari ilişkiler ve para meseleleri iç sektöre yöneliyor. Bir aile şirketi olasılığını göz önünde bulundurmaya başlayacaksınız ya da kendi başınıza evinize dayanacaksınız. Bu kötü bir fikir değil, ancak onu farklı açılardan daha iyi incelemelisiniz ve özellikle bu işin niteliğinin karakteriniz ve mizacınız gibi olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Bugün İkizler Burç ve Astroloji Nedir? 7 Haziran 2019

Bu Cuma aşk enerji seviyesi: orta.
Bundan yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: Ortaya çıkan farklı durumlara uyum sağlama yeteneği.
Bugün İkizler tabelasınızdaki tehlikeli eğilim: sabahları bir şeyi, öğleden sonraları farklı olanı düşünmeden tutarsız davranın.
Nelerden kaçınmalıyım?: Dağılım ve konsantrasyon eksikliği.

Bugün 7 Haziran 2019’da İkizler Aşk Çift Burçları Nedir?

Bugün en iyi ilişki: Burç gününüz olan bu Cuma, eşiniz Koç ve Yay gibi bir yangın işareti ise, işler sizin için çok iyi geçecektir.
En gergin ilişki: Oğlak yerlisi ile ortaya çıkabilir.
Mevcut uyumluluğunuz: genel olarak kabul edilebilir, ancak Başak ve Oğlak gibi dünya işaretleriyle çok iyi değil.
Bekarsanız: sabırsızlanmayın, o zaman olacaklar ve sonra sizin için gerçekten daha iyi olacağı zaman.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.