Ikizler Burcu Günlük Burç Yorumu Cumartesi 8 Haziran 2019

Ikizler Burcu Günlük Burç Yorumu Cumartesi 8 Haziran 2019

Bu senin doğum günün, İkizler ve hediyeler ve sürprizler boldur. Yaşamınızı, aldığınız yönü ve duygusal ve ekonomik kaderinizi gözden geçirmek için bu süreden yararlanın. Her şeyi ayarlamak, hataları düzeltmek ve bir şeyleri yerine koymak için ideal bir zamandır.

Gelecek aylarda, hem aşk hayatınızda hem de işinizde ne yapacağınızı seçme şansına sahip olacaksınız. İkizler imzanızın konuşma kolaylığı ve huzuru, çalışma durumunda veya kredi veya banka kredisi almada size yardımcı olabilecek kişilerin önünde kendinizi tanıtmak için pek yardımcı olmayacaktır.ikizler burcu günlük burç yorumu cumartesi 8 haziran 2019

Aşk
Bu bir merak zamanı ve yaşadığımız Haziran ayının ilk haftası, aşk hayatınızla ne yapacağınızı seçmek, seçmek ve karar vermek için sizi ayrıcalıklı bir konuma sokan duygusal sürprizlerle geliyor. Mutlu bir şekilde karar veren siz olacaksınız ve bu fırsatta özellikle sezginizi hala yaşarsanız, iyi yapacaksınız.

Sağlık
Mevsim değişiminin neden olduğu alerjileriniz varsa, sizin için iyi bir haber var çünkü şu andan itibaren imzanız, bağışıklık sisteminizi istisnai bir şekilde güçlendirmenize yardımcı olacak iyileştirici bir enerji dalgası alıyor.

İş
İşsiz kalan İkizler yerlileri umutsuzluğa kapılmamalı. Bu doğum günü döngüsünde fırsatlar ortaya çıkacak ve onları seçebileceksiniz, asıl mesele bunu yapacağınız zaman yaptığınız her şeyde başarılı olacağınız için zevk aldığınız bir faaliyete konsantre olmanız. Ortaya çıkacak olan bu olayı bekleyin.

Para ve Şans
Bu günlerde, ekonominizi istikrara kavuşturmanıza yardımcı olacak bazı ek gelirler alacaksınız. Önemli bir şey İkizler, hayallerinize katılırlar çünkü bu döngüde çok sezgiseldirler ve şansınızı özendirmek için ihtiyacınız olan sayıları, saatleri ve yerleri belirtebilirler ve ihtiyacınız olan parayı size doğru ilerletebilirler.

Bugünün İkizler Burç Tarihi 8 Haziran 2019

Bu Cumartesi aşk enerji seviyesi: ılımlı.
Bundan yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: İkizler çok yönlülüğünüz, yani zihinsel çevikliğiniz ve yaşama karşı yeni tutumunuz.
Bugün, İkizler burcunuzdaki tehlikeli eğilim: yoğunlaşma, yani, odak noktanızı bir noktadan diğerine değiştirmek, önemli olanı ihmal etmek.
Nelerden kaçınmalıyım?: Dürtüsel duygusal eylemler, neyi yerine getiremeyeceğinize söz verin.

Bugünün İkizler Aşk İkili Yaşam Aşk Burçları 8 Haziran 2019

Günümüzde en iyi ilişki: Yay burcu, Aslan ve Koç ve ayrıca Kova ve İkizler ile iyi kozmik effluvium olacak. Her ikisi de aynı regent yıldızı olan Merkür gezegenini paylaştığından, toprak olsa bile Başak ile iyi bir uyumluluk olabilir.
En gergin ilişki: doğal bir Akrep burcuyla ortaya çıkabilir.
Mevcut uyumluluğunuz: genel olarak Hava işaretleri, özellikle İkizler ve Kova ve ateş belirtilerinde daha iyidir.
Bekarsanız: bu doğum günlerinde sosyal olarak hareket edeceğiniz kutlamalar ve kutlamalar ile dolu olacak, ama dikkat! Geçiş cazibesini durağan bir şeyle veya masum bir arkadaşlık ifadesini başka bir şeyle karıştırmayın.