Ikizler Burcu Günlük Burç Yorumu Pazar 9 Haziran 2019

Ikizler Burcu Günlük Burç Yorumu Pazar 9 Haziran 2019

Bugün, seni doğrudan etkileyen, aşk gezegeni Venüs’ün İkizler takımyıldızının yıldız Pollux’una yaklaşması olduğu için sizi doğrudan etkileyen bir olay yaşanıyor. Şimdi bir duruma tepki gösterme şekliniz, elde ettiğiniz sonucu belirleyecektir.

Unutmayın, koşullar var ve çoğu zaman onları değiştiremezsiniz, ancak değiştirebileceğiniz şey, onlara karşı tutumunuzdur. Geçmişinizden birisiyle karşılaşmak sizi alarma geçirebilir, ancak o anın duygularından uzaklaşmazsanız ve gördüklerinize mantıklı bir şekilde yanıt vermezseniz, hiçbir komplikasyon olmaz.ikizler burcu günlük burç yorumu pazar 9 haziran 2019

Aşk
Eşiniz için güçlü bir şey söylemekten endişe duysanız bile, karşılıklı ilişkilerin, olumlu ilişkilere son veren nahoş kıskançlık sahnelerinden kaçınmak için gerekli olduğunu unutmayın.

Sağlık
Seni cesaretlendirecek bir şey yok. Sağlık planlarınızda hata yaptıysanız ve zararlı bir olumsuz alışkanlığa geri döndüyseniz, kendinizi sinirli hissetmeyin. Bunu aşacaksınız, özellikle şimdi bir rejimi sonuna kadar takip etmenin önemini anladınız.

İş
Size sorun çıkarmaya çalışan çelişen iş arkadaşlarınızla karşılaşacaksınız. Enerjiniz tarafından kendinizi manipüle etmenize izin vermeyin. Sezgisel kısmınız ve Gemini’nin büyük zihinsel çevikliği yüzeye çıkıyor ve iki ya da üçte bir durumu çözersiniz.

Para ve Şans
Ay’ın bu konumu sizi çok tahrik edici kılıyor ve paranızla ilgili bazı önemli belgeleri imzalamadan önce olayların önüne geçip uygunsuz bir şey söyleyerek bazı hatalar yapabilirsiniz.

Bugün 9 Haziran 2019’da İkizler Falı Burcu Nedir

Bu Pazar günü aşk enerji seviyesi: yüksek.
Yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: Gemini takımyıldızının Pollux yıldızı ile Venüs’le, sevgi gezegeni olan ve sizi mutlu eden, beraberinde getirmenin olumlu, neşeli ve hareketli enerji etkisi.
İkizler burcundaki tehlikeli eğilim bugün: başkalarının sizin gibi düşündüğü konusunda ısrar ediyor.
Nelerden kaçınmalıyım?: Yüreğinizden yararlanmak isteyen duygusal manipülatörlerin oyununa girin.

İkizler Aşk Falı ve Bugünkü Çift Yaşamda Ne Var 9 Haziran 2019

Bugünün en iyi ilişkisi: Eşiniz sizinki gibi bir hava işareti, Terazi’nin yanı sıra Gemini de olsa, bu Pazar günü işler sizin için çok iyi geçecektir.
En gergin ilişki: eşinizle veya Akrep burcu, Balık burcu, Toros, Başak burcu ve Oğlak burcunun bir arkadaşı ile tartışma ya da yanlış anlama eğilimindesiniz.
Mevcut uyumluluğunuz: diğer hava unsurları (İkizler, Terazi ve Kova) ve iki ateşle (Yay ve Aslan) uyumlu bir tondasınız.
Bekar veya bekarsanız: duygularınızı o kişiye bildirerek ileriye doğru bir adım atmaya karar vereceksiniz.