Ikizler Burcu Günlük Burç Yorumu Pazartesi 10 Haziran 2019

Ikizler Burcu Günlük Burç Yorumu Pazartesi 10 Haziran 2019

Bu Pazartesi günü transit geçişlerinde bir araya gelen Ay ve Merkür, sizi aşk meselelerinde ideal olan her cepheye cesaret ediyor, çünkü ilişkinize her zaman tutkunun yanmaya devam etmesini sağlayan kıvılcımlar getiriyor. Ancak, aşırıya kaçmayın, İkizler.

İş konularında dikkatli olun, gitmeyi düşündüğünüz şirketin veya şirketin yapısını bilmeden yeni bir iş macerasına girmeyin. Başka bir aktivite için daha iyi bir zaman bekleyin. Riskli bir ekonomik yönetime başlamadan önce ilk şey sizi doğru şekilde bilgilendirmektir. Finans ve iş dünyasında profesyonel uzmanlara danışın. Paranızı veya mevcut pozisyonunuzu riske atmayın.ikizler burcu günlük burç yorumu 10 haziran 2019

Aşk
Tabelasınızdaki Merkür ve ateşten dünyaya geçiş yapan Ay. Bu gezegensel konum sizi herkesle uyum içinde çok iyi hissettirir. Bugün tartışmalar veya davalar günü değil, eşinize yoğun bir şekilde sevgiyle yaşamak. Duygusal peyzajınızda çok güzel bir şey gelişiyor ve bu İkizler doğum günü döngüsünde kişisel hediye olarak en iyi şekilde yararlanmalısınız.