Ikizler Burcu Günlük Burç Yorumu Pazartesi 10 Haziran 2019

Ikizler Burcu Günlük Burç Yorumu Pazartesi 10 Haziran 2019

Bu Pazartesi günü transit geçişlerinde bir araya gelen Ay ve Merkür, sizi aşk meselelerinde ideal olan her cepheye cesaret ediyor, çünkü ilişkinize her zaman tutkunun yanmaya devam etmesini sağlayan kıvılcımlar getiriyor. Ancak, aşırıya kaçmayın, İkizler.

İş konularında dikkatli olun, gitmeyi düşündüğünüz şirketin veya şirketin yapısını bilmeden yeni bir iş macerasına girmeyin. Başka bir aktivite için daha iyi bir zaman bekleyin. Riskli bir ekonomik yönetime başlamadan önce ilk şey sizi doğru şekilde bilgilendirmektir. Finans ve iş dünyasında profesyonel uzmanlara danışın. Paranızı veya mevcut pozisyonunuzu riske atmayın.ikizler burcu günlük burç yorumu 10 haziran 2019

Aşk
Tabelasınızdaki Merkür ve ateşten dünyaya geçiş yapan Ay. Bu gezegensel konum sizi herkesle uyum içinde çok iyi hissettirir. Bugün tartışmalar veya davalar günü değil, eşinize yoğun bir şekilde sevgiyle yaşamak. Duygusal peyzajınızda çok güzel bir şey gelişiyor ve bu İkizler doğum günü döngüsünde kişisel hediye olarak en iyi şekilde yararlanmalısınız.

Sağlık
Sağlığa iyi destek verilir, ancak öğleden sonra bazı mide rahatsızlığı yaşarsanız, vücudunuzun size yemeğinize daha fazla katılmanız ve mümkün olduğunca rasyonel ve uygun hale getirmeniz için gönderdiği bir sinyal olarak kabul edin. Önemli olan, yediğiniz yemeğin kalitesine daima dikkat etmek ve almak için “hiçbir şey” yememek.

İş
Bu günden itibaren titizlikle çalışmalısınız, çünkü faaliyetlerinizde dokunma, dikkat ve takdir gerektiriyor. Arıza ve hataları bulmaya çalışırken arkanızda birçok insan var, bu yüzden 12 Haziran’da nakitsiz Merkür’ünüzün önemli bir gezegensel geçişinin olacağı Haziran’ın önümüzdeki haftasında son derece dikkatli olmalısınız.

Para ve Şans
Erteleme kaçının! Bir iş seyahatinde zorluk çekebileceğiniz ve para kaybedebileceğinizden, işlerinizi son dakikaya bırakmak isteme eğiliminizi izleyin. Birkaç önemli şey yapmak zorundaysanız, hepsini bir yere yazın ve mektuba kesinlikle yapıştırın. Hafızan iyidir, ama kendine güvenme, önemli bir şeyi unutabilirsin.

Bugünün İkizler Burcu 10 Haziran 2019

Bu pazartesi enerji sevgisi: orta ila yüksek.
Bundan yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: şimdi çok rafine edilmiş ve ortaya çıkan sorunlara uygun çözümler bulmak için size çok yardımcı olacak yaratıcılık ve hayal gücünüz.
İkizler burcunuzda bugünün tehlikeli trendi: Sınırsız konuşma veya aynı şeyi tekrarlayan konuşmalar, dikkat düzeyi çok düşük olan insanlarla.
Nelerden kaçınmalıyım?: Yoğun duygusal durumlar altında alınan itici eylemler ve kararlar.

Bugünün İkizler Aşk Burcu ve İkili Yaşam 10 Haziran 2019

Bugün en iyi ilişki: Bu gün İkizler, Kova, Boğa ve Yay, Koç ve Aslan ile iyi kimya var.
En gergin ilişki: Oğlak burcu veya Başak burdan biriyle olur.
Mevcut uyumluluğunuz: hem Aslan hem Yay burcu hem de Kova, İkizler ve Terazi havası bulunan diğer ateş unsurlarıyla uyumlu bir tondasınız. Balıklarla belirli bir yakınlık var.
Bekar veya bekarsanız: Sevginin düşündüğünüzden farklı bir tarafta olduğunu keşfedeceksiniz.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.