İkizler Haftalık Burç Yorumları 5 – 11 Şubat 2018

İkizler Haftalık Burç Yorumları 5 – 11 Şubat 2018

Merkür’ü tabelanıza bağlayan üçgen, ciddinizi ve sevimli pragmatizmi büyük ölçüde yumuşatır. Mutlu borsalara elverişli bu zihniyet halinde, kendinize güvenin zamanı geldi. Davetiyeleri kabul et. Güzel konuşmalara başlayın. Bu, bir kişiyle bazı ortak noktaları ortaya çıkaracak ve küçük, büyüleyici ve umut verici projeler yaratacak.

Bu enerjiler, içinde duran tüm hassasiyet ve romantizmi ortaya çıkarır. Samimi ve kalıcı aşk için elverişli bu zihniyet halinde, hayatınızın derinliklerinde istediğinizi ifade etme zamanı geldi.

İstediğinizi yazın, niyetleriniz hakkında konuşun. Bu, bir ilişkide gerçek bir güven ortamı oluşturacak veya nadir incinin buluşmasına neden olacaktır.ikizler haftalık burç 5 - 11 Şubat 2018

aşk
Hareketsizlikten bu hafta pahasına kaçının. Duygusal alanda bir yükselme yolu açılıyor. Gerçekten, durumunuz buysa, tamamen yeni bir nefes ile olan ilişkinizi yenilemenize izin verecek yeni bir döngüye başlıyorsunuz.

Değişiklik için birçok fırsatınız olacaktır ve bunlar uzun bir Aşk dersi için yeni bir başlangıç ile eş anlamlı olacaktır. Yeni karşılaşmalar sizi dayak yoldan çıkarıyor, görünürde keşifler var.

çalışma
Çalışmanız sırasında yaptığınız kişisel değişiklikleri takdir etme şansına sahip olacaksınız. Karşılaştığınız toplu evrimler somut sonuçlar vermeye başlar.

Rolünüz düzeyinde, işinize daha net bir şekilde bakacağınız seviyede. Çalışmada başarı için daha güçlü bir ihtiyaç yaşarsınız. Mars ve Jüpiter sizi daha özgür bırakıyor. Tatilde değilseniz verimliliği artırmak için daha fazla şey öğreneceksiniz.

para
Maddi hayatınız, 5 Şubat’ın bu haftasını memnun edecektir. İyi haberi beklemelisiniz, hemen beklenmedik masraflar ödemeniz gerekir.

Soğuk kanlı bir çaba içinde, gerçek maddi durumunuzu objektif bir şekilde göreceksiniz. Sizi aşırı harcama eğiliminde olan cömertlik patlamalarınıza dikkat edin, zorlayıcı alışverişten sakının.

sağlık
Bu hafta size gelen büyük bir fiziksel ve psişik canlılık duyurusu ve istediğiniz başarılara doğru ilerlemenizi sağlayacak. Jupiter’in eşlik ettiği Mars transit sayesinde ilkbahardan kaçamazsınız.

Öte yandan, bu gezegensel transit, sıcaklık artışlarını veya iltihapları arttırabilir, uzun süre yerleşik kaldıysanız, istenmeyen kas çabaları göstermezsiniz.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.