Ikizler Haftalık Burç Yorumu 10 – 16 Haziran 2019

Ikizler Haftalık Burç Yorumu 10 – 16 Haziran 2019

Ham gerçeklerle yüzleşerek şüphelerinizi ortadan kaldırıyorsunuz. Sizi memnun etmese bile, kendinize yaşamınızı iyileştirmek için ince dönüşümler yapmak için araçlar verin. Kendiliğindenliğin daha doğal ve dinliyorsun. İlişkilerinize odaklanmanın ve Kaderinizin gidişatını yönlendirmenin zamanı geldi.

Aşk
Duygusal yaşamınızda dinamik ve heyecan verici ilişkilere sahipsiniz: gerçek, kendiliğinden ve idealleşmiş duygular aşk hayatınızı tutku ile sarsar. Gelişmek için tüm varlıklara sahipsiniz. Hayatı pembe olarak görüyorsunuz.ikizler haftalık burç yorumu 10 - 16 haziran 2019

İş
Harika bir hafta için mükemmel canlılık! Gerçekten de, pozitif ve yaratıcı enerjiyle dolup taşıyorsunuz, ruh haliniz yumuşaklık ve uyumdan oluşuyor, zihniniz kulağına mutluluk melodisini fısıldıyor! Daha ne için umut edebilirsin? Her şey gülümsüyor, fikirleriniz dinleniyor ve arzularınız kolaylıkla gerçekleştiriliyor. Hayat sizi şımartır, hak ediyorsun, tadını sonuna kadar çıkar!

Neptün sizi sık sık pozisyonunuza kamp yapmaya zorlar. Uzlaşma gerektiren çabayı kabul etmekte zorlanıyorsunuz, ancak her şeyi hızlı bir şekilde ayarlayabilir. Büyük bir fedakarlık yapma korkusu sizi çok yavaşlatıyor. Daha büyük olan durumları değerlendirmek için zaman ayırın ve her şey daha kolay hale gelsin!

Para ve Şans
En çılgın dileklerin 10 Haziran’ın bu haftasında gerçekleşebilir! Gömecek kadar cesaretin var mı? Kaynakların zirvede, gözlerini aç, hayatın parlıyor! Sizden parlak bir aura ortaya çıkıyor, finansal sektörünüz gayrimenkul veya profesyonel girişimlerinizi destekliyor, şimdi sürdürülebilir seçimler yapabilir, rahat finansal tabanınız size izin verir. Nefesini tut, paranla ilgili büyük sürprizler geliyor!

Sağlık
Zaferin defne size çiçek açması ve profesyonel yaşamınızın tüm aktörleri ile uzlaştırmak gerekir. Raporlarınız mükemmel, iş arkadaşlarınız, ortaklarınız veya müşterileriniz, sizin de başarınızın da kendileri olduğuna yemin etmiyorlar, bu nedenle çok güzel bir toplu öykünme. Eğer zevk paylaşılırsa çoğalır, tüm doğal cömertliğinizle, muhteşem evriminizle, çevrenizden zevk almayı unutmayın.