Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 02 Şubat 2018

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 02 Şubat 2018

Aşk
Venüs’ün şimdiki yönü ile, bekarların aşk hayatı mükemmel himaye altında olmalıdır. Kimseyle tanışmayan birçok yerli halkı kalplerinin tekrar atıldığını hissedecek.

Bugün sıkılmazsın. Satürn gezegesinin ilhamıyla, örneğin iç mekanınızı düzenlemenizi, yeni cihazlar almanızı veya cephanelik mutfağını yenilemeyi düşünebilirsiniz. Tüm bunlar, şimdiki eş ilişkilerini genç bir görünüm vermeye yardımcı olacaktır.koç günlük burç 2 subat 2018

Para
Astral enerjinin iyi akışı nedeniyle, maddi konularla başa çıkmak için mükemmel zaman, finansal yatırımlar yapmak, emlak işlemlerini yapmak, emekliliğinize hazırlanmak, sizinkilerin, özellikle de çocuklarınızın geleceğini sağlamak için mükemmel bir zaman olacaktır.

Bütün bu adımlar büyük oranda desteklenecektir. Sigortacılar ve borsacılar için özellikle iyi bir gün.

Sağlık
İyi temel direnç. Bununla birlikte, Neptune’e dikkat etmeniz gerekecek. Bu gezegen sağlık için tehlikeli değildir, ancak bulaşıcı hastalıklara her zamankinden daha duyarlı hale gelir. Bu yüzden biraz daha uyanık olun. Dikkat de, alkol ve huzur vericilerin kötüye kullanılması, her zaman Neptün etkisi altında mümkündür.

İş
Özellikle para veya finans konularında görüşmeniz gerekiyorsa, çalışmalarınızda daha az rahat hissedeceksiniz. Ancak kavga etmeniz gerekecek! Neptün’ün düşmanlığını gözardı ederek, boğayı boynuzların içine atın.

Aile
Bir aile olarak, eski unutulmuş hikayelerin tekrar ortaya çıkmasına ve sevdikleriyle olan ilişkilerinizin bozulmasına izin vermeyin. Başkalarını anlamak ve kalbin altından bağışlamak için gayret gösterin.

Böylece, sadece atmosfer çok daha kolay olacak değil, kendiniz hakkında daha iyi hissedeceksiniz.

Sosyal hayat
Sen, doğası gereği, gayretli ve vicdanlısın. Bu nitelikler bugün size yakın arkadaşlarınızın övgü değerinde olacaktır. Ancak çevrenizdekileri eleştirmek büyük bir kafa yapmak ve hatta daha azını yapmak için bir bahane olmaz. “Tevazu, liyakate katkıda bulunur ve vasatiyeti affeder”.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.