Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 04 Şubat 2018

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 04 Şubat 2018

Hava elementine ay geçişinin yapıldığı bu hafta sonu, sizinle ateşe çok benzer, sosyal ve duygusal yaşamınızı kaldırıyor. Bir arkadaşınız karışık ya da belirlenmesi zor bir durumun ortasında size yardımcı olacak ve desteğinizle size imkansız olanı sağlayacaktır.

Birkaç hafta içinde ayrılmanız gerekiyorsa şimdi seyahat konularınızı hazırlayın ve bu sefer iyi sponsor olun çünkü zaman daha fazla verecektir. Evraklarınızı sırayla koyun, böylece gece sizi yakalayamaz.koç günlük burç 4 subat 2018

Bu Pazar gününden itibaren başlayan bu döngü, özellikle duygusal alanda sizin için çok iyi şeyler vaat ediyor ancak kıskançlığa dikkat etmeniz bir ilişkiye zarar verebilir.

Aşk
Öğrenme ve duygusal harekete geçen bir gün. Bir şey sona ererse, onu yeni bir başlangıç olarak selamlayın, bu anın gezegensel etkisi, aşk hayatınızla ne yapmanız gerektiğini çok iyi anlamanıza yardımcı olacaktır.

Sağlık
Yaşamın normal bir ritmini koruyun ve korkacak bir şeyiniz olmayacaktır. Bununla birlikte, Venüs’ün bu haftasonu transit geçişinden dolayı gerekli olanlardan daha fazla yemek yeme eğilimi var ve bu durum sağlığınızı zorlaştırıyor olabilir.

İş
Dinlenmenize daha fazla konsantre olmalısınız ve önümüzdeki Pazartesi günü başlamak üzere Şubat ayının ilk yarısı boyunca yoğunlaşacak bir sonraki çalışma aşaması için fiziksel ve zihinsel olarak hazırlanmalısınız.

Şans ve para
Tasarruf duygusunu uygulayın ve kayıt ücretinde gerekli paranın nasıl göründüğünü göreceksiniz.

Sorunlarını çözmek için şansa inanmayın, çünkü bunlar çözüm değildir, ancak günlük faaliyetinizde unutmayın, Koç.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.