Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 1 Haziran 2019

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 1 Haziran 2019

Duygusal yaşamınızda çok hareketli bir aşama, çevrenizde, duygularınızı kontrol etmekte daha fazla hissetmenize katkıda bulunacak ve ne olursa olsun yüzleşmek için daha etkili bir eğilime sahip olacak çok güzel insanların varlığına yaklaşmaktır. Koç yönü anlayışınız çok hassas bir anda ve her şeyi toplayan bir sünger gibi davranıyorsunuz.

Bu, birçok şeyin yan yana konulduğu, arzuların gerçekleştiği ve aynı zamanda gerçekten şüphelenmediğiniz şeyleri yaptığınız bir döngüdür. Ailenle bir günden daha iyi bir şey yok ve bugün onu göreceksin.koç burcu günlük burç yorumu 1 haziran 2019

Aşk
Ayın bu Haziran ayının ilk günü ve dolunay döngüsü içinde geçişi, ilişkinizin daha önce ilgilenmediğiniz yönlerini dikkate alarak sizi düşünceli, yansıtıcı kılma eğilimindedir. Bu duygusal dengeden sonra, duygusal olarak daha güçlenmeyi bırakacaksınız ve eğer bekarsanız uzlaşma ve geri dönüş yoluna girersiniz, çiftler konsolide edilir.

Sağlık
Şu anda çözmeniz gereken sosyal çevrenizde endişe yaratma ve sağlığınıza zarar verme eğiliminde olan birçok şey var. Bu bozukluklardan kaçınmak için duygusal yaşamınıza düzen koyun ve kendinizden onlardan etkilenmenize izin vermeyin.

İş
Bir iş mi arıyorsunuz ve hala bulamıyor musunuz? Biraz beklerseniz, fırsatlar yakında ortaya çıkacak ve çalışma hayatınızı tekrar kontrol altında tutabileceksiniz. Cazip bir teklif en iyi seçeneği bulmanıza yardımcı olacaktır. Yöneticinizin doğrudan enerjisi olan Mars, her şeyi farklı bir bakış açısıyla, daha gerçekçi, ancak büyük bir hayal gücü ile görmenize yardımcı olacaktır.

Para ve Şans
İşler genellikle ne beyaz ne de siyah değil gridir. Yapımında iyi haberler var ve almasanız bile, zihinsel olarak hazırlanın, çünkü birkaç gün içinde beklenen paraya sahip olacaksınız. Sabırlı olun, o zaman her şey çözülecektir, Koç.

Bugün 1 Haziran 2019’da Koç Burç Nedir?

Bu Cumartesi aşk enerji seviyesi: ılımlı.
Yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: ayın bu ayının gezegen enerjisi, sizi işlerinizi ilerletmek için en iyi pozisyona getirir.

Burcunuzdaki bugünün tehlikeli trendi Koç: geliştirdiğiniz alanda sizden daha deneyimli kişilerin önerilerini ve tavsiyelerini dikkate almayın.
Nelerden kaçınmalıyım: Yeni bir ödev veya ödev ilgisizliği, ilgisizlik.

Koç Aşk Burç’u ve çift yaşamı bugün nedir 1 Haziran 2019?

Bugünün en iyi ilişkisi: Eşiniz Terazi ve Ikizler gibi sizin de bir yangın tabelasıysa, bu Cumartesi günü işinize yarayacak. Topraklanmış olsa bile Boğa ile iyi bir uyumluluk olabilir.

En gergin ilişki: Yengeç veya Balık ile konuşurken dikkatli olun.
Şu andaki uyumluluğunuz: Ateşle, Koç, Aslan ve Yay çok yüksektir, Yengeç ve Akrep ile su değildir.
Eğer bekarsanız: şimdi daha iyi iletişim kurabilmeniz gereken kelime ve şükran kolaylığı size hayran kalacaksınız.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.