Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 1 Nisan 2018

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 1 Nisan 2018

İşinizde etrafınızda bir değişiklik hakkında endişelenmeyin. İş sektörünüzde işler iyi gidiyor ve gelen söylentilere rağmen endişelenmeyin. Gecikme herhangi bir olumsuzluğa değil, kesintiye neden olur.

Sonunda, tasarruflarınızı yatırmak için yeni bir yol düşüneceksin, ancak şarlatanların görkemli önerilerine dikkat edin. Sevgiye gelince, hayatın daha sağlam bir kursa öncülük eder ve sevinç dolu birer doğum günü hediyesi.koç burcu günlük burç yorumu 1 nisan 2018

Aşk
Sevgi, olağandışı özelliklerle çevrenizde döner ve sizi daha az düşünerek sizi ilgilendirir. Kalbinizi ve zihninizi açın, Arian, hayat size çok hoş bir sürpriz hazırlıyor ve Nisan ayı itibariyle bunu doğrulayacaksınız.

Venüs’ün bu yönü göz önünde bulundurulduğunda, endişelerinizin bu zamana odaklanacağını tahmin edebiliriz. Çekiciliğin hasara yol açacak ve seni galvanize eden tutkulu anlar yaşayacaksın. Yalnız yaşıyorsanız, hayatınızda çok şey sayılacak bir toplantı yapmayı umuyoruz. Eğer bir ilişkide iseniz, Neptün’ün romantik dürtüler ve Plüton getirecek tensel atlama arasındaki tercih yapmakta zorlanacaksınız olacağım.

Sağlık
güçlükler karşısında Zihinsel tutum mükemmel olduğunu ve bugünün sorunlarını aşmak ve sağlık planlarında öne geçmek için yardımcı olacaktır.

Hayatınız olumlu bir aşamaya girdi ve bunu her yönüyle geliştirmek için bundan yararlanmalısınız. Vasiyetinizi güçlendirdiğinizde sağlığınız bu enerjisel dokunuşa sahip olur.

Tabelaların yerlilerinin sağlığı bugün çok tercih edilecek. Hastalar, ciddi olsalar bile, belki de alternatif tıp ya da yeni tedavilerle iyileşme şansı bulabilirler. Birçoğunuzun nedenini anlamadan göz kamaştırıcı bir form bulacaksınız. Ama kendiniz olmadan dikkat edin: gluttony. Hamur işleri ve dondurmanın, abartılı dozlarda zehirlere benzer olabileceğini unutmayın.

İş
Bu günlerde yeni bir işe başlamak üzeresiniz, belki farklı bir iş ya da şirketinizde diğer çalışanlar tarafından çok istekli bir pozisyon.

Her halükarda, sizi yeni emek boyutlarına yansıtacak olan çok olumlu emek durumunuzda olumlu bir değişimin eşiğine sahipsiniz.

Para ve Şans
Evle ilgili yatırım yaptığınız her şey, arazi, çiftlik ve benzeri mülklerle ilgili alımlar iyi destekleniyor.

Kaydedilmiş bir para var ve bunu kullanmak gerektiğini tam olarak ne bilmiyorsanız artık lehine olduğu enerjiye sahip olduğu için, gayrimenkul veya bir evin düşünün.

Gökyüzünde Satürn’ün varlığıyla, muhtemelen yağsız inekler döneminin başlangıcı olacak! Felaket riskine kesinlikle girmezsiniz, ancak gelirinizin sabit kaldığını, hatta azaldığını görmeyi beklemeniz gerekir. Organizasyon ve ekonomi için çaba harcarsanız iyi olur. Sorun şu ki, Jüpiter’in bu yönüyle, sizin vasıtanızın ötesinde yaşamak için çok cazip olacaksınız. Aşırı borçlu olmak için kendinizi kontrol etmeye çalışın.

Aile
Çocuklarınızla olan ilişkileriniz genel olarak kolay olacaktır. Ebeveynleriniz söz konusu olduğunda, çatışmalar mümkündür, ancak geçinmenin bir yolunu bulacaksınız. Kardeşlerinle birlikte her şey iyi olacak; Eğer aramızda bir anlaşmazlık varsa, o an ya da hiç yerleşmeyecek.

Sosyal hayat
Acımasız patlamalar, tutkunuz, inisiyatifiniz etrafınızdakileri baştan çıkaracak. Ayrıca asil düşünün nedenleri için kendinizi ateşlemek için nasıl bilecek ve siz dul ve yetim savunmaya hazır olacak.