Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Haziran 2018

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Haziran 2018

Karma duyguları tanımladığınız yoğun bir dönem için başlıyoruz. Kafanızda dönen bir şeyi bildirmek için eğilimli hissediyorsunuz ve bir süredir yürüyor, ama şimdiye kadar kendiniz için ayırttınız. Sizin lehinize olan faktörler vardır ve diğerlerine karşı, daha sonra sizi daha karmaşık bir duruma ya da sosyal, iş veya aile ortamınızdaki doğaçlama bir doğaya yönlendiren takdir etme hatalarına girmemek için zekice bir şekilde tartmanız gerekir.

Muhtemelen, bir çok takdirle tedavi edilmeyi hak eden hassas bir durumun ortasındasınız. İşinizdeki hesap hakkında veya dedikodu yapan arkadaşlar hakkında daha fazla konuşma.koç burcu günlük burç yorumu 11 haziran 2018

Aşk
Çevrenizde rahatsız edici bir şey var, mutlulukla çözebilirsiniz. Bu kişiyi, sakin bir yer, gizli bir akşam yemeği veya kendi fikirleri hakkında konuşup konuşabilecekleri bir yerle ilgilenmeye davet edin. Hayatınızda ideal bir sevgi ile ilişki kurmak üzeresiniz.

Sağlık
Bu astral döngü sırasında, Koç burcunuz diğerlerinden daha fazla uyku gerektirir. Yeni bir güne başlamak için hazır hissediyorsanız, bu size dinlenmeniz gereken saat sayısını söyleyen sinyal olacaktır. Yeterince uyu, ama aşırıya kaçmayın.

İş
Sorumluluklarınız artar, ama mutlu bir şekilde onlara tam olarak karşı karşıya gelmek için doğru bir tavra sahip olacaksınız. Hakim olan kuruluştur. Her şeyi sıraya koy. Eski kağıtları biriktirmeyin. İşlerinizi tamir etmek için harcadığınız zaman tersine çevrilir.

Para ve Şanslar
Bu kredi kartına dikkat et! Eğer para harcamak için acele ediyorsanız, hayatınızı zorlaştırabilecek bir para, kredi veya satın alma imkanı elde edersiniz. Mağazalara gitmeden önce bütçenizi gözden geçirin ve mantıklı davranın. Dürtüsel olarak çalışıyorsan, bu haftasonu borca girebilirsin.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.