Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 13 Haziran 2018

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 13 Haziran 2018

Aşk
Bekarsanız, birçok alanda başarımız asıl işinizi arka plana koyar; Sevgiyi yaşamsal bir zorunluluktan ziyade hoş bir eğlence olarak düşünebilirsiniz. Ama eğer evli iseniz, aynı başarılar bir yakınlaşma ve konsolidasyon faktörü olarak hareket edecektir: eşiniz veya partnerinizle olan ilişkiniz daha da yakınlaşacaktır ve siz ikiniz de toplam suçluluğun keyfine varacaksınız.

Para ve Şanslar
Muhtemelen bir cihazın arızası nedeniyle beklenmeyen bir masraf meydana gelecektir. Ya da gevşek bir burs olmadan ayrılamayacağınız bir olay olacak. Bütün bunlar size acıma kaderi için bir bahane sunmamalı. “Yaşamak, problemlerle karşılaşmak ve iyi yaşamak, bu sorunlara en iyi çözümleri bulmaktır” diye bilin.koç burcu günlük burç yorumu 13 haziran 2018

İş
Satürn ile cebinizde, profesyonel seçimlerinizi tamamen sorgulamaktan çekinmeyin. Böyle bir yaklaşım, güvenilirliğinizi artıracak ve size yeni fırsatlar sunacaktır.

Sağlık
Şu anda çok fazla proteine ihtiyacın olacak. Yoğurtların ve yağsız peynirlerin bir protein mayını olduğunu unutmayın. Zaman zaman, özellikle bir işkembe iş yemeği yediyseniz, akşam yemeği olarak eczanelerde satılan saf ya da aromalı bir protein paketini alın.

Aile
Sevdiğin insanların tavrıyla hayal kırıklığına uğrayabilirsin. Bugün Satürn obstrüksiyonu nedeniyle akım daha az iyi geçecek ve birazcık acı çekeceksiniz.

Sosyal Yaşam
Hayatı biraz mülayim bulacak ve bazı fikirler siyahlaşmaya başlayacak mı? Hemen tepki verin! Su sızıntılarını onarın, kırışmış mafsallara yağ koyun, yıpranmış veya kırılmış olanları değiştirin: zihninizi daha iyi sıraya koymak için ellerinizi tutmanız gerekir. “Köpeğin köpeği onun pire barks, ama av köpeği onları kokmuyor”.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.