Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Haziran 2018

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Haziran 2018

Aşk
Hayatınızdaki bazı animasyonları iki zıt olasılıkla bir çift olarak deneyimleyeceksiniz. Ya çiftin güçlü ve Venüs seninle eşin arasındaki ihale hislerini büyütecek. Ya çiftin büyük beladadır ve Venüs eşini sadakatsizliğe teşvik edebilir. Bekar, büyük ihtimalle bir tören vesilesiyle ya da hayatınızla tanışacağınız bir parti vesilesiyle karşılaşır, bu toplantı da çok zararsız bir şekilde başlayabilir.

Para ve Şanslar
Bugün, saf şans ve beklenmedik kazançlar gezegeni olan Merkür tarafından tamamen destekleneceksiniz. Bu gezegen diğer pozitif gezegenler ile daha uyumlu olacak şekilde, tüm umutlara izin veriyor. Şansınızı oyunda deneyebilirsiniz.koç burcu günlük burç yorumu 14 haziran 2018

Sağlık
Sağlığınız pozitif astral atmosferi izleyecektir – iyi sinir dengesi, hızlı iyileşme, ton ve yumruk. Rüya, ne! Hızınıza ayak uydurmak zor olacak. Bu tonik dürtüleri bir sporun aktif uygulamasıyla koruyun.

İş
İş alanındaki mevcut olumsuz astral kombinasyonlardan neler bekleyebiliriz? Bazı aksilikler, elbette. Bu cennet etkilerini en aza indirmek için, olabildiğince açık olun ve profesyonel ortamınızdan aynı açıklığı elde etmeye çalışın. Daha sonra, tıkanıklık, gecikme veya hayal kırıklığı durumunda, inatçı olmayın. Çabalarınız geçici olarak verimli olmaz.

Aile
Bu Pluto konfigürasyonu sevdiklerinizle olan ilişkilerinde biraz sinirlilik yaratır. Bu özellikle ilk dekanın yerlileri için geçerli olacaktır. Öfkeli konuları ele almaktan kaçınmak ve eski kin veya kıskançlıklara yol açmamak daha doğru olacaktır. Hoş olmayan şeyler derdi ki derhal pişman olacaksın.

Sosyal Yaşam
Arkadaşlarınızın desteği sizin için çok değerli olacaktır. Onların sadakatlerine desteklerine güvenebilirsiniz. Onlara sevdiklerinize göre daha kolay bir şekilde güvenebilirsiniz. Onları mutlu etmeyi düşün.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.