Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Ocak 2019

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Ocak 2019

Bugün veya belki de gece, romantizm ve şefkatin yakınlığı için olacak. Geceyi özel biriyle geçirmek için mümkün olan her şeyi yapacaksın. Kokulu mumlar, en iyi parfümünüz ve en şehvetli kıyafetleriniz, zaten size tamamen aşık olan kişiyi veya sahip olmak istediğiniz kişiyi etkilemek için çalışır. Şu anda her şey mükemmel olacak.

Aşk
Bugün, kendinizi işle çok doldurmamaya çalışın. Güzel ve sessiz sosyal bağlantılar kurma olanağınız olacak. Bir iş toplantısı size arkadaşlarınızla konuşma fırsatı verecektir.koç burcu günlük burç yorumu 14 ocak 2019

Kendinizi ailenizden ve havalandırma haberlerinden bahsederken bulacaksınız. Kariyeriniz için bu insan unsuruna ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Yalnızca işinize odaklanırsanız, bu topluluk arkadaşlık duygusunu kaybedeceksiniz.

İş
İşyerinde biraz sürtünme veya başka bir sorun vazgeçmek isteyecek, ancak parayla ilgili endişeler sizi devam ettirecektir. Durumunuzu kesinlikle yeniden değerlendirmeniz gerekiyor.

Belki de şu an ihtiyacın olan şey pozisyon değişikliği. Belki daha fazla satış yapmanıza yardımcı olacak yeteneksiz yetenekleriniz var – ve belki de bu yetenekleri geliştirmek isteyeceksiniz. Bir düşün! Ve gerçekten değiştirmek istediğinizi düşünüyorsanız, devam edin.

Para ve Şans
Bugün, arkadaşlarınızla veya bazı grup etkinliklerinde dışarıda çok zaman geçirebilirsiniz. Kartınızı yutan bir kasiyer gibi bir miktar para probleminiz olabilir, fakat birkaç dakikadan fazla süren hiçbir şey yok. Bugün küçük tahrişlerle dolu olsa bile harika bir gün olabilir.

Sağlık
Bugün sisin içinde yaşıyormuş gibi hissedeceksiniz. Rahatsız edici ve ilginç haberler yolunuzu kapatacak. Kaynak aksi takdirde güvenilir olsa bile, onları kabul etmekte zorlanacak kadar tuhaf bir yapıya ait bilgiler olacaktır.

Diğerleriyle konuşmalar, belirsiz ve belirsiz görünecektir, çünkü etrafınızdakiler hiçbir şekilde iletişim kuramazlar. Nasıl hissettiklerini ayırt etmek için sezginize güvenmek zorunda kalacaksınız.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.