Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 14 şubat 2018

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 14 şubat 2018

Aşk
Çoğunuz için, son zamanlarda hayatınızda bir çift olarak derin karışıklıklar oluştu. İşte bu yüzden şimdi huzur isteyeceksiniz.

Bununla birlikte, rutinin evli yaşantınıza yerleşmemesi için çabalarınızı iki katına çıkaracaksınız. Yalnız, yalnızlık sizi zorlar bile, zorlaşacak bir ilişkiye girmekten, daha sonra kendinizi kurtarmaktan kaçının.koç burcu günlük burç yorumu 14 şubat 2018

Para
İyi bir astral akını. Boşaltmak için yumruk kalacaksınız ve gerekirse kalpten keserek hızlı kararlar alacaksınız. Bu özellikle karmaşık finansal problemlerle mücadele için gereken zaman olacaktır.

Sağlık
Beş tonik gezegen sağlık sektörlerinizi etkileyecektir: yaşamın canlılığı ne de sevinci eksik değildir. Bununla birlikte, ateşlerin ve iltihaplanmayla ilişkili bir gezegenin zamansız varlığı Mars’ı dikkat etmeniz gerekir. Kendinizi soğuk ve kirli atmosfere karşı koruyun.

İş

Hareket halindeyken büyük bir dinamizm, hala çalışıyorsanız çok faydalı olacak. Engelleri püskürterek iyi çözüleceksiniz; Bu da sizi güçlendirecek ve zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır.

Ancak iş arkadaşlarınızla veya hiyerarşiyle olası yanlış anlamalara dikkat edin. Ne söyleneceğinizi dikkatle dinleyin ve karışıklığı önlemek için kendinizi açıkça ifade edin.

Aile
Katı, kararlı, evinizin sütununu, evin ruhunu göstereceksiniz. Enerjinizi ikiye katlayıp geniş dekorasyon projeleri kuracaksınız. Sevdiklerinize kesinlikle katılmaları teşvik edilecektir.

Sosyal hayat
Mars’ın bu yönü en çok yorgun zihinleri uyandırır. Keşfetmek için büyük bir arzuyla, yeni şeyler öğrenmek için ateşli bir tutku ile ele geçirileceksiniz. Kendinizi bu tür bir yüceltme ile uzaklaştırmaya çalışın, çünkü bu sıradanlığın coşkusundan muvaffak olamayacağının bir işaretidir.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.