Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 15 Haziran 2018

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 15 Haziran 2018

Deneme zamanı değil, güvenlikle hareket etme zamanı. Senin lehine iyi bir kozmik eğilime sahipsin ve faydalarından faydalanmalısın, işe yaramaz tartışmalarda harcamayın.

Hayatınız bir fetih ve zafer aurasıyla sarılır, ancak söylentilere veya kötü niyetli kişilerin yorumlarına dikkat ederseniz, yorgunluğunuzu kaybedersiniz ve enerjilerinizden boşalırsınız. Dedikodu ve dolanmaların sizi çevrelemesine izin vermeyin.koç burcu günlük burç yorumu 15 haziran 2018

Aşk
Dikkatli davranmalısın, o yüzden aceleyle bir şey yapmayın, bir ilişkiyi kırmayın ya da dürtülere uyan bir romantizmle son verin. Öte yandan, eğer bir çift olarak hayatınız iyi gidiyorsa, kavgalar veya lameller ile karmaşıklaştırmayın.

Sağlık
İçsel varlığınız, sizin için en iyi olanı size söyler ve geri çekilmelerden kaçınmak için sezgilerinizin yönlendirmesi gerekir. Eğer yemek istemiyorsanız, vücudunuzu zorlamayın. Doğa ile mümkün olduğunca uyumlu yaşayın ve başka hiçbir şeye ihtiyacınız olmayacak.

İş
Parasızlık için durdurulan bir iş projesi, önemli bir sözleşmenin imzalanmasından sonra hareket etmeye başlayacaktır. Umutsuzluk yapmayın, yavaş görünmesine rağmen bu süreç devam edecek ve çok yakında çok cesaret verici haberler alacaksınız.

Para ve Şanslar
Bir daveti kabul etmeden önce randevularınızı kontrol edin, çünkü iyi bir not almazsanız önemli mülakatları gözden kaçırma eğiliminiz çok yüksektir. Onları unutursanız, para kazanmak için iyi bir fırsat olabilir.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.