Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 15 şubat 2018

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 15 şubat 2018

Ateş olanınızla uyumlu, hava unsurundaki Ay, gelişiminize katkıda bulunur. Sizi ilgilendiren birçok konuyu yakalamanızı sağlayacak ek bir gelir elde edersiniz. Normality, kişisel sorularınızda tekrar hüküm sürer.

Bir hafta boyunca uzlaşma ve sevgi dolu düzenlemelerin başında duruyorsunuz, bu nedenle geçmiş durumu geçmişe getiren zaman kaybetmeyin.koç burcu günlük burç yorumu 15 şubat 2018

Farklı bir şeyler yapma fırsatı bulacaksınız, fakat belki de kendinden geçmiş veya korkmuşsunuzdur; bu, niyetinizi pekiştirmenizi, durmamanızı, devam etmenizi önleyecektir! Sen, Arian nasıl yaparsın, ısrarla ısrar edersin.

Aşk
Sevgili insanlardan uzaklaşıyorsanız, bunalmayın çünkü geçici. Kısa sürede aşk hayatınızı yeniden inşa edeceksiniz. Bu, uzlaşmanın, duygusal düzenlemenin ve düşündüğünüzden daha iyi olacak olanın geleceği için umutlandırma gününüz.

Sağlık
Veziküler rahatsızlıklar yaşarsanız veya karaciğer ile ilişkili haldeyseniz, cetvelinizin Mars gezegeninin olumlu etkisi nedeniyle daha iyi hissedeceksiniz.

Çevrenizdeki astral ufuk pozitiftir ve karın rahatsızlıkları geçmişin bir parçası olacaktır.

İş
Komplikasyonlardan kaçınmak için temkinli olmalısınız. Dürtülerle yönlendirilmesine izin vermeyin, aksine doğal zekanızın sizi yönlendirmesine izin verin. Karakteristik gücünü, son dakikada ortaya çıkan bir iş problemi çözecek ve bekleyen bir konuda başarılı olacaksın.

Para ve Şans
Para ekonomik ufkunuza yaklaşıyor. Bir yatırım çabasının gerçekleştirilmesine koyduğunuz sabitlik, finansal ömrünüzü artıracak, ancak iradenizi, ilk denemenizde vazgeçirmemek için gerekli görüyorsunuz. Hayatta bir servet dokunuşu olacak.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.