Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 16 Haziran 2018

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 16 Haziran 2018

Bir şey yapamazsanız, yapamazsınız ve stratejiyi değiştirmelisiniz. İsteklerinizi, en derin ve en samimi fantezilerinizde gerçekleştirmek için ne yapmayı planladığınızı ve hayal ettiğiniz şeylerle çok iyi bir şekilde dengelemenin zamanı geldi. Arzularınızı ve hayallerinizi, sizi çevreleyen gerçek ve nesnel durumlarla dengeleyin.

Sizin için uygun olmayan hedeflerinizden uzaklaşmanızı sağlayan geçici rahatsızlıklar ortaya çıkar, çünkü çok yakında üstleneceğiniz çok sayıda sorumluluk üzerinde odaklanmanız gerekir.koç burcu günlük burç yorumu 16 haziran 2018

Aşk
Aşık ilişkilerinde çok net olmalı ve hayatınızda neyin başarabildiğini ve sadece bir kimeranın ya da rüyanın ne olduğunu ayırabilmeniz için emir vermelisiniz çünkü imkansız bir şey üzerinde ısrar ederseniz, zamanınızı, enerjinizi ve sevincinizi, Arian’ı boşa harcarsınız.

Sağlık
Sigara dumanı veya böcek öldürücü ve dezenfektanların nüfuz edici kokuları gibi size zarar verebilecek vücut maddelerine dahil etmeyin. Hava yollarınız çok hassas olduğu için ellerinizi daima tozdan uzak tutun.

İş
Tebrikler, işinizde yeni bir şey başlatmak üzeresiniz. Eğer işiniz bittiyse ve bugün bir iş fırsatı arıyorsanız, birçok kapı açılacak ve seçiminizi yapmanıza ve karar vermenize izin verecek çeşitli seçeneklere sahip olacaksınız.

Para ve Şanslar
Genel olarak, çevrenizde ekonomik sorunlar olsa da, endişelenmemelisiniz ve şimdi olan şey, sizin sükununuzun ve diğer gezegensel değişikliklerin kozmik etkileriyle ilgilidir.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.