Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Haziran 2019

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Haziran 2019

Önünüzdeki bu haftasonu çok hassas, romantik, yoğun ve tutkulu bir ton olan Koç burcu olacaktır. Toprak elementi boyunca geçiş yapan Ay, cetveliniz Mars’la çok olumlu yönler yaratır, bu sizin karizmanızı ve fetih ve hassasiyet için vurgunuzu vurgulamaktadır.

Bununla birlikte, aşırı iyimserlik nedeniyle, henüz tanımadığınız ve şu anda gelişmekte olan ilişkinin tonunu raydan çıkarabilecek belirli bir kişiye varolmayan nitelikler atayabilirsiniz. Ayaklarınızı yere iyi yerleştirin Koç.koç burcu günlük burç yorumu 2 haziran 2019

Aşk
Bugün planlarınızda bir değişiklik olacak, bu nedenle bu gece veya hafta sonu projeleriniz beklenmedik bir olay tarafından kesintiye uğrarsa, cesaretlendirilmez, yeni duruma uyum sağlayın ve romantizmin zamanını mahvetmeyin.

Sağlık
Hızlı bir şekilde ya da yeme alışkanlıklarınızı kökten değiştirmek için en iyi gün değil. Üç öğününü hazırla ve hiç atlama. Sağlığınızla ilgili şikayetleri olan başkalarını boğmayın, çünkü dikkatlerini çekmezler.

İş
Bu Pazar, sıkı çalışma günlerinden biri ve tüm sorumluluklarınızı aşmış gibi görünüyor, ancak kendinizi erken organize edip dikkatlice yazmanız gerekiyorsa yapmanız gereken her şeyi tatmin edici ve fevkalade bir sonun tadını çıkarabileceğiniz şeyler ile tatmin edici bir şekilde çözeceksiniz hafta.

Para ve Şans
Krediler ve kredilerle ilgili konular iyi desteklenmektedir, ancak rastgele değil, bu nedenle geçici oyunlarda şansınızı riske atmayın. Aklını işe koy ve para kazanmak için nasıl harika fikirler edindiğini göreceksin.

Bugün 2 Haziran 2019’da Koç Astrolojisi Nedir?

Bu Pazar günü aşk enerji seviyesi: ılımlı.
Bundan yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: şu anda sizi saran neşeli ve coşkulu ton.
Bugün burcunuzdaki tehlikeli eğilim Koç: Her şeyi orantılı olarak alan yüzeysel ve abartılı insanlardan etkilenmenize izin verin.
Nelerden kaçınmalıyım?: Çılgın veya aceleci eylemler, onlarla mücadele etmeden önce iyi düşünmedim.

2 Haziran 2019’daki Koç Çift Yaşamının Tahminleri nelerdir?

Bugün en iyi ilişki: Eşiniz Terazi ve Kova gibi bir hava işareti ise, aynı zamanda Yay gibi ateş eden bu Pazar günü işler sizin için çok iyi geçecektir.
En gergin ilişki: eşinizle veya Toros veya Başak burcunun bir arkadaşı ile tartışma veya yanlış anlaşılma eğiliminiz var.
Mevcut uyumluluğunuz: Haziran ayının yeni ayına başladığınızda, yangın ve hava işaretleri ile uyum dereceniz artar.
Bekar veya bekarsanız: Aşırı durumlara girmenize izin vermeyin, kalbinizi açıp ona ne düşündüğünüzü söyleyin.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.