Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Mayıs 2018

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Mayıs 2018

Aşk
Şu anda iki ile yaşamak kolay değil! Öncelikle kötü görünen Uranüs’le ve daha sonra Plüton’la kötü şekilde savaşmak zorunda kalacaksınız. Eşinizin veya eşinizin kusurlarına odaklanma eğiliminde olacaksınız; ve senin suçlamalarınızı desteklemiyorsa, ilişkiniz sürekli hesapların kapatılmasına dönüşebilir. Eğer hala diğerine tutunursanız, çok geç olmadan tepki verin! Bekar, eğer ruh eşini beklerseniz, randevu hemen gerçekleşebilir.

Para
Doğum haritanızın gümüş bölgeleri bu kez herhangi bir gök etkisinden etkilenmeyecek. Bu sizi tatsız sürprizlerden koruyacaktır. Karşılığında, paranızla ilgili olarak gökyüzünün bu ilgisizliği önemli bir gelişme göstermez: Bu nedenle, Lotto’yu kazanacağınızı ya da herhangi bir primin gagaya düşeceğini hayal etmek, faydasızdır! Bütçenizi akıllıca yönetin ve yakında kendiniz memnun kalmanız için harcayabileceğiniz birkaç tasarruf sağlayabilirsiniz.koç burcu günlük burç yorumu 2 mayıs 2018

İş
Profesyonel yaşamınız, yararlı bir gezegen olan Venüs’ten kısaca etkilenecektir. Venüs, işyerinizde keyifli bir atmosfer vaat ediyor. Ancak, Pluto zayıf giyimli, size biraz endişe verebilir, ama haklı olmayacaktır. Öyleyse rahatla.

Sağlık
Neptün sağlığınız için yeterince iyi olacak. Yeterince iyi davranacaksın. Fakat Uranüs biraz daha belirsiz olacak. Bu nedenle aşırı sinirlilik riskine karşı dikkatli olmalısınız. Dikkatli olun, eğer kırılgan bir kardiyovasküler iseniz: savurganlık, yiyecek ya da başka bir zaman olmayacaktır.

Aile
Çoğunuz için, bu gün aile cephesinde sakin olacak. Bununla birlikte, bazı nadir yerliler Pluto’nun etkisinden etkilenebilir. Bunlar için bir çocukla ilgili bir sorun ortaya çıkabilir; Bu konuda bir karar vermek gerekli olabilir.

Sosyal hayat
Yakında olacağınız insanlar her zaman seninle aynı dalga boyunda olmayacak. Fikirlerinizi açık olarak göstermek için biraz bekleyin.