Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Nisan 2018

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Nisan 2018

Aşk
Çifteğin bir hayli düştüğünü göreceksin. Nedeni açıktır: işinizde, eşinizi veya partnerinizi iki kapı arasında görmediğiniz kadar çok zaman geçirirsiniz. Arada bir boşluk büyüyor. Kazandığınız profesyonel başarı kesinlikle sendikanızın iflasını telafi etmeyecektir. Gelin, iki koşulu uzlaştırmaya çalışın ve sevgilinizin yeniden keşfine gidin. Diğerleri başardı, neden olmasın?

Bir kasırga tutkunluğunda süpürüldü. Harika bir aşk rüyasını yaşayacaksın ve bu seni mutlu edebilecek. Ancak ayaklarınızı yere tutmazsanız ve yanılsamalara kapılırsanız, bir kabusa dönüşebilir. Kendinizi çok güvenilir göstermeyin, çünkü sizi kötüye kullanırdık.koç burcu günlük burç yorumu 2 nisan 2018

Para
Venüs’ün kaderi cezbedebilmesi, herhangi bir ödül almanız, oyunlarda bahis yapabilmeniz veya sizin için önemli olan bir satın alma kararını vermesi için Venüs’ün etkisinin keyfini çıkarın. Ama ölçü hissini kaybetmeyin.

Görünmez bir şekilde maddi zorluklarla karşılaşacaksınız. Pedalları kaçırmayın! Bir seferde çok insan olduğunu mu söylüyorsun? İyi bir çözüm bulmayı düşünün. Her durumda, bazı günlerde işler yanacak ve daha iyi bir dönüş alacak. Ana şey artık sizi mevcut duruma indirgenmiş hatalar yapmayacaktır.

İş
İşteki frenlere, İskoç duşunu alacak olan meraklılara dikkat edin. Muhtemelen tüm dürtülerinizi yok etmekle tehdit edecek bir patronun ya da bir liderin ertelenmesinden dolayı tahriş olacaksınız.

Günün gezegensel etkileri, bağımsızlık ihtiyacınızı artıracaktır. Bu, profesyonel olarak sizin için sorunlara neden olabilir. Kısıtlamalara ve yükümlülüklere uymaya zorlanacaksınız.

Sağlık
Güçlü bir şekilde Mars tarafından kışkırtılmış, sen yukarı olmayacaksın. Geç yatmak ve erken kalkmak, ve hiçbir şeyi kaçırmamanın bahanesiyle, bir aktiviteden başka bir şekilde bir müsaade etmeden, akrabalarınızı takip etmemeleri için bile azarlarsınız. Her neyse, yine de, fiyatı ödeyecek olan sağlığınız.

Fazlalık size zarar verecektir. İyi şeyleri kötüye kullanmayın. Şekerlemeyi yudumlarken, alkol içip ya da sigara içerek, duygusal yoksunluğu telafi etme eğiliminde olacaksınız.

Aile
Çocukların eğitimi veya sağlıkları hakkındaki sorular sizi üzebilir veya size yeni sorumluluklar yükleyebilir. Tüm bunlar size belli bir yorgunluk hissi ile ilham verebilir. Cesaret! Çocuklarınızın da sizin için bir keyif kaynağı olduğunu unutmayın.

Birçok gezegen şu anda aile hayatı temanızın alanlarını etkiliyor. Çoğunuz için, bu yıldızlar günlük hayatta iyi zaman geçirmekten mutluluk duyacaktır. Bununla birlikte, bazıları, belki de hayatlarının ya da mesleki yaşamlarının bir sonucu olarak ailede zorluklarla karşılaşabilirler.

Sosyal Yaşam
Bazı insanlara sözlerinizde ihtiyatsızlıktan dolayı zarar verebilirsiniz. Bu yüzden dilinizi konuşmadan önce ağzınızda yedi kez çevirmek isteyeceksiniz. “Bir kelime, hiçbir şey maliyeti, bu yüzden kimseyi rahatsız etmemek için konuşun”, Asya bilgelik tavsiye eder.

Pluto’nun kötü akını, açık fikirlilik ve hoşgörüyü pek desteklemeyecektir. Ve yine de bu, etrafınızdaki yabancılarla ilişkilerinizi göstermeniz gereken şey. Farklılıkları nasıl kabul edeceğini bilirsiniz; Onları, şüpheli tuhaf olarak değil, zengin olarak düşünün. Hoşgörü uyanık bir zihnin ve asil bir kalbin işaretidir.