Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Şubat 2018

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Şubat 2018

Çok dinamik bir evreye giriyorsun Koç. Bu, duyarlı dünyanızdaki gibi, ekonomisine de çok önem verir. Burada, buna değer kiminle birlikte önemli anlar yaşanır.

Birkaç gün içinde ek bir işte para kazanabileceğiniz bir aşama yaklaşıyor.koç burcu günlük burç yorumu 21 şubat 2018

Koç olarak, her zaman bir numaralı olmak istersiniz ve bu astral döngü sırasında sizi gerçekten etkileyen ve başkalarını etkileyen bir şey yaparak gösterme fırsatına sahip olursunuz. Hadi gidelim, iyi gidiyorsun, Koç.

Aşk
Aşktan her iki taraf da teklif ettiği zaman her şey mümkündür ve bu ikisi arasında gerçekten tutkulu bir kıvılcım varsa, var olanın güzelliğini bozmak zorunda kalmazsanız, geçmişin nasıl gömüldüğünü göreceksiniz. Önemli olan, her gün yeni, ferahlatıcı ve hassas optiklerle bakmanız.

Sağlık
Sağlığınızı iyileştirmek için enerjinizden tasarruf edin ve uyuşturucu olmayan ve çatışmacı insanlarla tartışmalara girmekten kaçının; çünkü enerjinizi tüketirler ve kafanızı sorunlarla doldururlar.

Bu sizin için önemli bir andır, bu nedenle geçmiş hatalarını tekrar yaşatmamaya özen gösterin.

İş
Çabalarınızı onları geliştirme şeklinize devam ettirmeye devam edin ve en sonunda birkaç hafta içinde çabalarınızın meyvelerini nasıl biçtiğinizi göreceksiniz.

Unutmayın, önümüzdeki ay Mart ayı da Arian doğum gününüzün döngüsünün başlangıcını işaret eder ve bundan sonra zamanın tadını çıkarmanız gerekir.

Para ve Şans
Bu sefer ekstra gelir elde etmeye ihtiyacınız varsa, neşelendirin, paranın yağmur gibi gökyüzünden düşmesini beklemekten çekinmeyin. Kredi başvurusunda veya bir finansal kuruluşa para talebi gönderirken kaybettiğiniz hiçbir şey.

Geçmişte size iyi sonuçlar vermiş olan dürtü ve kurnazların rehberliğinde olun ve birçok sorunu nasıl çözdüğünüzü göreceksiniz. Her zaman bilge olan sezgilerde keskin nikellerinizi izleyin.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.