Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 22 Şubat 2018

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 22 Şubat 2018

Zodyak gününüz olan bu Perşembe günü, doğrudan sizin işaretinizde bulunan Mars’ınızın transit geçişinden aldığınız etki uzlaşma için idealdir. Çevrenizdeki atmosfer olumlu.

Eşinizle tartıştıysanız, ilişkinizde sorunlar ya da dava vardı, bugün kolay soluduğunuzu görebilirsiniz, çünkü her şey olumlu şekilde çözülüyor. Yağışdan daha kötüsü ve herşeyi bir günde yapmak isteyen, yani erteleme olarak adlandırılan şey yoktur.koç burcu günlük burç yorumu 22 şubat 2018

Çok dürtüsel davranıyorsun, bazen de bu şekilde varlık kişisel problemlere neden oluyor, akıllı ol, Koç. Her şey zaman alır.

Aşk
Aşk her yerde, hatta en az beklenen veya alışılmadık yerlerde. Tek ya da tek iseniz, bir şirket arıyorsanız, bunu denemek için en iyi zamandır.

Romantik, hayatınızdaki fırsatlardan nasıl yararlanacağınızı bilen sizleri bekliyor.

Sağlık
Derin nefes alma, saf su ve taze ve doğal gıdalar bugün vücudunuzun dengesini sağlayacak ve en uygun sağlık durumundan zevk almanızı sağlayacak anahtardır.

Daha uyumlu bir şekilde yaşıyorsanız, daha iyi hissederseniz, çünkü hayat dengedir ve uyum sağlar.

İş
Şubat ayının son günlerinde ilginç iş alternatifleri sunulacak Koç. Oturduğunuz yerin dışında bir öneri cazip olabilir ve her şeyden önce ek gelir ve yurtdışına seyahat etme ve komisyon kazanma imkânı sunar.

Korkmayın, çok üretken bir döngüdeyiz, rüyalar, açıklamalar ve diğer göstergelerle size gelen tüm sinyallere katılın, böylece onlardan faydalanabilirsiniz.

Para ve Şans
Önsezilerin psişik dalgası içindesiniz, o öfkeleri takip edin ve şansın olanaklarını keşfedin. Hukuk oyunlarında para vaadi vardır ve bir yarışma veya yarışmada bile büyük bir ödül kazanabilirsiniz. Servetiniz her şeyde gelişiyor ve bu günlerde ilerledikçe fark edeceksiniz.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.