Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 24 Mart 2018

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 24 Mart 2018

Kafanızı karıştırmak isteyecekler! Kendinizi aldatıcı bir kişi tarafından silmenize izin vermeyin. Hayat sana duygusal dünyasında ders veriyor.

Sadece görünüşe göre yönlendirilmeyin çünkü yargılama hatalarını gerçekleştirebilir ve gerçekliğin başka bir şey olduğunda sevginin sona erdiğini düşünebilirsiniz. Çevrenizde gerçekleşen olayların gelişimini dikkatlice izleyin.koc burcu günlük burç yorumu 24 mart 2018

Sosyal bir topluluğa katılmaya davet edildiysen, onu reddetme, iyi gezegensel yönler vardır ve çok yakında ekonomik bir başarı beklenir.

Koç Bugün Aşk Burç
Kalbin meselelerinde, her şey yazılmaz ve duygusal bir kafa karışıklığının merkezinde olursanız, yaşamı kursun almasına izin vermelisiniz. Herhangi bir yanlış anlama var mıydı? Bekle biraz, uzlaşma olacak.

Koç Bugün Sağlık Astrografisi
Sabah saatlerinde biraz konsantre olabilir ve solunum problemleri veya kan dolaşımından muzdarip olursanız kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz.

Boğulmuş ve mümkün olduğunca dinlenmeye çalışmayın, ancak rahatsızlık devam ederse doktora gidin.

Koç Bugün Çalışması Burç
Son olarak, size layık olduğunuz takdirler, iş alanınızda size geliyor.

Tutarlılık ve sebat ile, bir alacaklı olduğunuz bu pozisyonu elde edersiniz. Kısa sürede daha iyi ücretli bir iş pozisyonunda olacaksınız.

Koç Bugün Para ve Şans Burç
İşinizi yürütmek için cesur olmanız, kendi hatalarınızla yüzleşmeniz ve sadece sizin suçunuz için başkalarını suçlamamanız gerekir. Bu gerçekçi şekilde hatalarınızdan öğreneceksiniz ve paranıza yatırım yaparak bunu daha kesin bir şekilde yapacaksınız.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.