Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 28 Nisan 2018

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 28 Nisan 2018

Yakın zamanda meydana gelen Yeni Ay’ın bu aşamasında şenlikli, neşeli ve çok dinamik bir ses var. Kıskançlık düşünceleriyle kuşkulu veya aşırı düşünerek daha fazla zaman kaybetmeyin ve hayatınızı yaşayın.

Özellikle bekar veya bekar ve yeni bir insanla tanışmış olmanız ve bunu gereğinden fazla düşünmeye başladığınızda, hayatınızın tüm duygusal yönlerinde sürprizlerin bir aşaması yaklaşıyor. Beklenmeyen bir karşılaşma size neşe verir ve gerçekliğinizi yeni bir boyuta taşıyacaktır.koç burcu günlük burç yorumu 28 nisan 2018

Aşk
Bu kadar uzun süredir beklediğin şey gerçekliğe çevrildi ve en az düşünenler için arzu edilen mutluluğu buldun. Aşk, beklentilerinize nasıl cevap vereceğini gerçekten bilen kişide kalbine dokunuyor, bekar ya da bekar iseniz, bir ilişkiyi yeniden başlatma fırsatınız olacak.

Sağlık
Eğer geçmişte omurganızla ilgili zorluklar yaşadıysanız veya skolyoz veya artrit, romatizma gibi diğer rahatsızlıklardan bir tür sapma varsa, sağlık sorunlarınızda doğru çözümleri bulmanıza yardımcı olacak çok iyi kozmik etkiler vardır. benzer bozukluklar.

İş
Birkaç günlüğüne sakladığınız bir iş biriktirmeyi başarıyla ilerleteceksiniz. Kısa bir süre önce tamamladığınız doğum gününüzün ardından bu dalganın avantajlarından yararlanın.

Para ve Şanslar
Nisan ayının son haftasında her şey mümkün. Belki bir yolculuğa ya da bir oyuna ekonomik çözümler bulmanıza yardımcı olacak rakamlar ya da diğer tesadüfler hakkında sinyaller içeren bir başlangıç rüyası. Onlara yardım!