Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 29 Mayıs 2019

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 29 Mayıs 2019

Şimdi Koç burcunuzda hüküm süren astral manzara, kendinizi daha güvende ve heyecanlı hissettiğiniz ve aynı zamanda finansal olarak hissettiğiniz duygusal yaşamınıza uzanıyor. Bir süredir görmediğiniz bir arkadaşlık, çok verimli bir ekonomik projeye ışık tutuyor.

Onların tavsiyelerine ve tavsiyelerine kulak verin, çünkü deneyiminiz şu anda çok yararlı olacak ve paranızla iyi yatırımlar yapabilirsiniz. Yarın dolunay, çiçeklerin ayları beraberinde büyük bir aşk, Koç tadilatı getirecek.koç burcu günlük burç yorumu 29 mayıs 2019

Aşk
Hükümdarınız, Mars gezegeni isyancı Kova burcu boyunca seyahat ederken dilinizi kilit anlarda bırakma eğilimindedir. Sıcak bir tartışmanın ortasında can sıkıcı sözler söylememek için sevilen ile duygusal durumları açıklığa kavuştururken çok dikkatli olun.

Sağlık
Yaşamınızın bu bölgesindeki astrolojik tahminler, özellikle bir kaza geçirdiyseniz veya acil ameliyat geçirmeniz gerektiğinde çok cesaret verici. Çok yüksek kurtarma dalgaları var.

İş
Mevcut gezegensel kombinasyon, işte başarılı bir gün olacağını öngörmektedir. Fikirleriniz yeterli ve onları pek çok engel olmadan uygulamaya koyabilirsiniz. Maaş zammı veya terfi istemek için iyi bir zamandır.

Para ve Şans
Paranızı daha iyi yatırım yapmak, karınızı artırmak ve ideallerinize ulaşmak için ne gerekiyorsa yapın. Kesin anda beklenmeyen ek gelirleri temsil edebilecek sezgisel bir faktör var. Önsezilerini ve önsezilerini çöz, Koç.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.