Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 30 Mayıs 2019

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 30 Mayıs 2019

Çiçekler ayının etkisinde bekarlar, onu beklemeden en azından beklediklerinde aşkı bulurlar ve ilişkisine sahip olanlar yaşamlarında bir çift olarak bir sağlamlık döneminde ilerlerler.

Beni heyecanlandırmak için bir son buluyor. Yarı felçli olan bu yönetim hareket etmeye başlar, ama unutmayın ki, Jüpiter ve Satürn’ün eylemlerini gerçekleştirirken retrograd olarak bazı şeylerin diğerlerinden daha uzun sürdüğünü unutmayın. Sakinleşmeden, yağış almadan ve çevrenizdeki insanların sizi iç merkezinizden dışarı çıkarmasına izin vermeden her şeyi sakinleştirmek en iyisidir.koç burcu günlük burç yorumu 30 mayıs 2019

Aşk
Başka durumlarda sizi üzecek durumlara nasıl tepki verdiğinize şaşıracaksınız ve irade ve zekanızın geçmişte bu kadar çok soruna neden olan Koc duygusal dürtülerinin üstesinden nasıl geldiğini kontrol ederken kendinizle gurur duyuyor olacaksınız.

Sağlık
Üçüncü tarafların eleştirisi veya eleştirisi dışındaki konulardan endişe ederek sağlığınızın parçalanmasına izin vermeyin. Hayatınızı kendi tarzınıza göre yaşayın Küçük şeyler yüzünden rahatsız ve kızgınsanız, duygusal olarak etkilenen tek kişi sizsiniz.

İş
Çalışmalarınızda yaptığınız her işte göze çarpmayan bir profil tutun, böylece gözleri yalnızca başkalarının kınanması kusurunda olan ve herkes için sorunlara neden olan hasta iradelerinin kıskançlığını uyandırmamak için. Ancak, haftanın ortasına doğru, temiz ve hatasız olduğundan emin olmak için size verilecek hantal bir görevi gözden geçirin.

Para ve Şans
Ekonominizde ortaya çıkan beklenmedik durumlara duygusal olarak tepki vermekten kaçının. Kâr veya zarar, finansal döngünüzün dalgasıdır ve eşit sakin ve sağduyulu bir şekilde alırsanız, nasıl daha iyi hale geleceğinizi göreceksiniz.

Bugün 29 Mayıs 2019’da Koç Astrolojisi Nedir?

Bu Perşembe enerji seviyesini seviyorum: yüksek, bu sizin zodyak günün.
Yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: Dolunayda aldığınız enerji, altıncı hissinizi vurgulamaktadır.
Bugün Perşembe günü sizin işaretinizdeki tehlikeli eğilim Koç: Başkalarının tepkilerinin size yöneldiğini varsayın.
Nelerden kaçınmalıyım: zayıf kalpli ve olumsuz insanların yorumlarından etkilenmeme izin verin.

29 Mayıs 2019’daki Koç Çift Yaşamının Tahminleri nelerdir?

Bugün en iyi ilişki: Eşiniz sizinki gibi bir yangın işareti ise, bu Perşembe günleri sizin için çok iyi geçecektir, Perşembe Zodyak günün. Akrep ile olan ilişki su olsa bile çok yoğundur.
En gergin ilişki: Yengeç veya Toros yerlileri ile tartışmaktan kaçının.
Şu anki uyumluluğunuz: iyi bir uyumluluk var, endişelenmeyin, elinizde bir ilişki çalışması yapmak istiyorsanız, önerirsiniz.
Eğer bekarsanız: dolunayın hareketi sizi aşırı çekici kılar ve diğerlerinde yoğun duyguları uyandırır.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.