Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 31 Mart 2018

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 31 Mart 2018

Nisan ayının ilk iki haftası zaten kapıları çalıyor, kendinizi işinizde veya sosyal çevrenizde, sizi hükmetmeye ve hayatınızı imkansızlaştırmaya çalışan sorumsuz ve eleştirel insanlarla karşılaşabilirsiniz.

Onları ikna etmeye çalışarak tartışmayın veya enerjiyi boşa harcamayın. Akışı takip edin, sözlerin sizi etkilemesine izin vermeyin, omuzlarınızı silkmeyin ve devam edin.koc burcu günlük burç yorumu 31 mart 2018

Doğum periyodu, özellikle de bir süredir görmemiş olan insanlar açısından çok hareket edecek ve şimdi onları tekrar bulacaksınız, notlar çok değişti.

Aşk
Duygusal panorama çeşitlendiriyor. Her yerde arkadaş bulursun ve en azından bir romantizm olasılığının ortaya çıkmasını beklersin.

Bu, ciddi taahhütlerin zamanı değil, daha çok sevgiyi, sportif bir şekilde, komplikasyonlar olmadan ele almaktır. Keşfet ve karar ver.

Sağlık
Bu sizin cumartesi rekreasyonunuzdur, bu yüzden özellikle çok sevdiğiniz kişilerle mümkün olan en iyi zamanı, özellikle de onlarla birlikte bir tatil geçiriyorsanız, doğum günü partisi gibi bir çağrışım edinmeye çalışın.

İş
İşinizde olumlu değişiklikler var. Kendinizi ihmal etmeyin çünkü sahip olduğunuz iş ritmini korumanız çok önemlidir.

Devam et, sürekli kendini aşma. Çabalarınızda reddederseniz, geride kalırsınız ve diğerleri artık işinizde keyif aldığınız pozisyonu işgal ederdi.

Para ve Şanslar
Çok eğlenceli bir sosyal aktivite, maliyelerinizi artırmanıza yardımcı olacak ve elinizde bulunan kaynaklara sahip olmanıza yardımcı olacak olanlarla iletişim kurmanızı sağlayacaktır. Zevkini parayla birleştirebilir ve ekstra gelir alabilirsiniz.