Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 6 Nisan 2018

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 6 Nisan 2018

Aşk
Bekar, bugün karşı konulmaz bir çekiciliğin olacak ve tüm gözler senin üstünde olacak. Eğer istersen çok iyi biriyle tanışabilirsin. Bunun için etrafınıza bakmak için yeterli olacak! Medeni tarafta, aynı zamanda olumsuz ve olumlu etkiler yaşayacaksınız. Olumsuzluğa, Satürn sizi ikiye katlayabilir. Olumlu tarafta, açıları yuvarlamak için size yardımcı olacak Venüs’ün desteğinden yararlanacaksınız.

Para ve Şanslar
Mali tarafta, refah buluşma olacak. Evet, yetenekli yatırımlar ve bütçenizin etkili yönetimi sayesinde kaynaklarınızı artırabilirsiniz. Ama Merkür’ü infekte edecek ve paranızı pencereden dışarı atmanıza neden olacak olan heyecana dikkat edin.koç burcu günlük burç yorumu 6 nisan 2018

Sağlık
Çok iyi genel sağlık. Ormanda veya deniz kenarında yürüyüş yapmak, bedeniniz ve moraliniz için mükemmel olacaktır: egzersiz yapmak ve kendinizi biraz havalandırmanız gerekecektir. Diyetine dikkat et.

İş
İş yerinde, güvencesiz olmayan bir durum gelişecek ve pekiştirilecek. Kesin olarak müdahale edebileceksiniz, güçlü desteklerden yararlanacaksınız ve yüksek yerlerde onaylanacaksınız. Önde gelen bir rol oynayacaksınız ve geçmişte olduğundan daha iyi seçimler yapacaksınız.

Aile Hayatı
Bu açıdan Neptün ve Uranüs, ailenizin veya evinizin yapısıyla ilgili öngörülemeyen değişikliklere neden olabilir. İlk durumda, bazıları daha büyük çocuklarının aileyi evlerinden ayrılacağını görecek, ya da aile doğum yoluyla büyüyecek. İkinci durumda, hareket etme şansınız olacak.

Sosyal Yaşam
Satürn gezegeni, bugün hayatınızın kültürel yanını ihmal etmemenizi tavsiye edecektir. Sadece maddi malları toplamayı düşünüyorsanız, hayatınızı oldukça boş bulacaksınız. İyi okumalar, eğitici konferanslar, ya da entelektüel ya da ruhsal bir çevreye sık sık rastlanmanız, ahlaki zenginleşme açısından size çok şey getirebilir.