Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Mayıs 2018

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Mayıs 2018

Aşk
Tekler, üç yıldız, hepsi güzel, kalbini şımartır. Tüm tonları, tüm kayıtları sevmek için fiili eşleştireceksiniz. Aşk boyunca uyum ve denge. Zamanı durdurmak isteyeceksin, bu yüzden iyi ve mutlu hissedeceksin. Bir çift olarak yaşayan bazı yerliler gizli bir macerayla baştan çıkarılabilir. Bu, Venüs’ün gizli bağlantılar sektöründe varlığını ön plana çıkaran şeydir. Ancak, bu kaçamakın beklenen yerine getireceği kesin değildir.

Para
Gezegen etkileri önemli finansal işlemleri destekleyecektir. Yatırım yapmak ya da bir emlak işlemi yapmak istiyorsanız, bugün çok ilham alacaksınız.koç burcu günlük burç yorumu 7 mayıs 2018

Sağlık
Mevcut gezegensel türbülans, müzik tarafından hafifletilebilir. Zihinsel dengeniz kaliteli melodilere ihtiyaç duyacaktır. Genel olarak, Nietzsche ile “müziksiz, hayatın bir hata olacağını” söyleyebiliriz.

İş
Eğer işsiz iseniz, bu gün size bir iş bulmak için oldukça keyifli ancak süre garantisi vermeyecek. Bu günlerde, muhtemelen tatmin olmak zorunda kalacaksınız. Gerçekten, “gölgeden daha iyi ince çalı”.

Aile
Gökyüzünde iyi bir konumda olan Jüpiter gezegeni, aile hayatının istikrarını ve uyumunu vurgulayacaktır. İşaretin kadınlarına hevesli bir bağlılık ve erkeklere gelişmiş bir paternal lif verecektir.

Sosyal hayat
Satürn kötü pozisyonda: bu biraz dostça bir soğutmadan korkan birini bırakır. Dramatikleştirmeyin, kesinlikle geçicidir. Öte yandan, arkadaşlarından duyacak, mesajlara cevap vereceksin; ama birbirimizi görmek için daha sonra olacak.