Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Şubat 2018

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu 7 Şubat 2018

Aşk
Eğer bir çift olarak yaşarsanız, bugün mutluluk içinde yıkanacaksınız. Düpedüz ecstasy olacak! Eğer bekarsanız, bu gün önemli bir kilometre taşı olacak. Büyük aşk hayatınıza patlar ve köklü bir şekilde hayatınızı değiştirmelidir.

Ve sevdiklerinizi ikna edemeden aylarca ya da daha fazla uğraş alan sizler, yüzüğünüzü parmağınıza koymaya ikna ederseniz, sonunda tatmin edersiniz. Rüyalarınızın romantik düğünleri çok yakında gerçekleşecek.koç burcu günlük burç yorumu 7 şubat 2018

Para
Temanızın finans sektörünü etkileyen Ay özellikle oyunda PMU’da para kazanabilirsiniz. Bu nedenle, bu gün, pistin sık görülenleri için elverişli olacak. Diğer oyun biçimleri de elverişli olacaktır.

Sağlık
Satürn bir sağlıkla ilişkili sektörü etkilediğinde, buna dikkat edin! Özellikle şu anda. İlk izlemeniz gereken nokta: dişleriniz. Spor ya da DIY ile ilgili küçük kazalara da dikkat: burkulma, kesme; Ciddi bir şey yok, ama yine de sizi bir süre rahatsız edecek kadar. Yani dikkatli ol.

İş
İşyerinde, acele et ve çok fazla enerji, güven ve hatta cesur bir ihtiyaç gerektiren iddialı projelerde mücadele et.

Çünkü yakında öngörülemeyen sorunlar sizi rahatsız edebilir ve işlerinizi yürütmek için daha fazla sıkıntıya sahip olursunuz. Ve o zaman, başarısızlık korkusu yüzünden bunalabilirdi.

Aile
Bu güneş iklimi tarafından destekleniyorsak, evdeki yaşamı ciddi şekilde rahatsız etmeye başlayan aile sorunlarını çözebileceksiniz. Bununla birlikte, zor ama vazgeçilmez kararlar vermek zorunda kalacaksınız.

Sosyal hayat
Her şey giderek daha tatmin edici olacak ve kolaylaşacaktır. Biz sadece sizi mutlu etmeye çalışacağız ve tüm dünyaya karşı kendini iyi hissedeceksin.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.