Koç Burcu Günlük Burç Yorumu Cumartesi 8 Haziran 2019

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu Cumartesi 8 Haziran 2019

Sevgiler, senin için Koç’un farklı yüzleri ve anları var ve bu hafta bunu göreceksin. Belki sizin için çok önemli olan biri tarafından arka planda terk edilmiş hissettiniz ve buna dayanamıyorsunuz çünkü zodyakta bir numara olarak “ikinci masa” tabağı olmayı sevmiyorsunuz.

Bununla birlikte, prensiplerin küçük düşürülmesi veya imtiyazı anlamına gelmiyorsa ve bir ilişki kurmak için üzerimize düşeni yapıyorsa, vermeniz gereken zamanlar vardır. Bugün ellerinizde yapabilirsiniz ve buna değer ise tekrar düşünün, Koç.koç burcu günlük burç yorumu cumartesi 8 haziran 2019

Aşk
Haziran ayının bu ilk günleri, hiç beklemediğiniz sürprizlerle ve durumlarla doludur. Bir değişiklik senaryosunun ortasında olabilir ve duygusal nitelikte önemli kararlar alabilirsiniz. Asıl mesele şudur ki, bir şey yapmaya ya da bir şey söylerken sadece dürtü ile hareket etmez, ama ağzını açmadan önce ne yapması gerektiğini ve söylemesi gerektiğini iyi düşünmeyi bıraktın.

Sağlık
Bir diş çürüğü sorunlara neden olabilir ve bu dişçiye gitmenizin bir işaretidir. Bu astral döngü sırasında, ağzın alanı, dişçilik ve genel olarak sindirim sistemi, işaretinizde çok hassaslaşır Koç ve eğer sağlığınızı korumak istiyorsanız, kendinizi ihmal etmemelisiniz; .

İş
Şu an bir iş arıyorsanız, şu an için sezgileriniz ve altıncı hisleriniz çok keskin olduğu için şu an için doğru yerlere gitmenize yardımcı olmak için Ay’ın işaretiniz üzerindeki etkisi çok önemlidir. başarılı. Endişelenme, yakında seni endişelendiren çalışma koşullarını çözeceksin, Koç.

Para ve Şans
Senin için iyi haberler var. Şimdi, Regent Mars’ınız direk olarak hava elementi olan Kova burcunda, sizin ateşiniz olduğuna çok uygun, şu ana kadar kullanmadığınız kaynaklardan ekstra bir gelir elde etme olanakları çok geniş ve daha az Düşündüğünüz zaman, planladığınız şeyi yapmak için yeterli ekonomik kaynağa sahip olacaksınız.

Bugünün Koç Burcu, 8 Haziran 2019

Bu Cumartesi Sevgi enerji seviyesi: orta ila yüksek.
Yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: Ay’ın geçişinden gelen ve sizi her şeyde çok sezgisel ve uyanık kılan işaretinizle gelen enerji.
İşaretinizde Cumartesi’nin tehlikeli eğilimi Koç: Bir önsezi ya da hissi ihmal edin ve çalışmayan bir şeyde inatla yüreğinizin sesini dinlemeyin.
Ne kaçınmalıyım?: Sahte gururun kalpten daha fazlası olmasına izin verin.

Günümüz Koç Aşk İkili Yaşam Burçları 8 Haziran 2019

Bugünün en iyi ilişkisi: Eşiniz Terazi ve İkizler gibi sizin de bir yangın tabelasıysa, bu Cumartesi günü işinize yarayacak. Venüs’ün geçişi nedeniyle topraklanmış olsa bile Boğa ile iyi bir uyumluluk olabilir.
En gergin ilişki: Yengeç veya Balık ile tartışırken dikkatli olun.
Şu andaki uyumluluğunuz: Ateşle, Koç, Aslan ve Yay, çok su yosunu, Yengeç ve Akrep ile değil.
Eğer bekar ya da bekarsanız: durumları tanımlayacaksınız ve aklınızda olan ve gerçekleştirebileceğiniz gerçek bir somut şey için bir yanılsama ya da arzu olanı ciddi bir şekilde ayırma konusunda kendinize ciddi bir şekilde bağlı kalmak konusunda ne yapacağınızı bileceksiniz.