Koç Burcu Günlük Burç Yorumu Pazar 9 Haziran 2019

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu Pazar 9 Haziran 2019

En sert gerçeklere bile, sert bir yüzle ve gülümsemeyle söylenemeyecek hiçbir şey yoktur, sıkıca ama şefkatle. Unutma, Koç, her şeyin göreceli olduğunu ve yeni bir çift ayakkabı almak için para sahibi olmadığından şikayet edenler olduğunu ve sonra aniden her iki ayağını da eksik birini bulduklarını unutmayın.

Mümkün olan en iyi avantajı elde etmek için sunulanları kararlılıkla ve cesaretle karşılayın. Ay’ın burcunuzdaki etkisi, ayaklarınızı yere koymanıza ve hayal etme yeteneğinizi kaybetmeden hedeflerinize doğru ilerlemenize yardımcı olacaktır.koç burcu günlük burç yorumu pazar 9 haziran 2019

Aşk
Kalbinizi gerçeğe açın ve sağduyunuzu işe koyun. Hayal kırıklığınız varsa her şey kaybolmaz. İlişkinizi yeniden yapılandırmanın en iyi yolunu keşfedeceksiniz. Yakında hayatınızın ufkuna yeni bir özüt verecek çok sevgili insanlarla umut verici bir yolculuk yapacaksınız.

Sağlık
Enerji seviyenizi değiştirmek için bu haftasonundan yararlanın. Doğal bir bölgeye yapılan kısa bir yolculuk, size biraz daha erken kalkıp, topluluğunuzdaki Güneş, hava ve spor tesislerinden yararlanarak bir egzersiz planına başlamanız için gerekli teşvikleri sağlayacaktır. Sağlığınızın sizi nasıl ödüllendirdiğini göreceksiniz çünkü tüm hastalıklar ilaç veya ilaç gerektirmiyor, yaşam tarzındaki küçük bir değişiklik her şeyi çözüyor.

İş
Artık tüm itici gücünüzü üstlenmenin, gelirinizin artacağı ve istihdam durumunuzun önemli ölçüde iyileşeceği yeni bir proje üstlenmenin zamanı geldi. Etrafında iyi haberler var, ama ilk adımı atan ve sen hiç kristalleşmeyen başkalarının eylemlerini beklemeye devam etmeyen sen olmalısın. Zodyakta bir numarasın, kanıtla!

Para ve Şans
Ekonomik hayatınızda olumlu bir değişiklik var ve paranızın ne kadar çabuk harekete geçtiğini ve geçen günlerde çektiğiniz çıkmazı görünce şaşıracaksınız. Sizin için finansal yenileme zamanı geldi, Koç.

Bugün 9 Haziran 2019’da Koç Burç Nedir?

Bu Pazar günü aşk enerji seviyesi: ılımlı.
Bundan yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: Venüs’ü Pollux yıldızı ile birlikte aldığınız coşkulu dürtü, sizi mutlu eden ve canlandırıyor.
Burcunuzdaki bugünün tehlikeli trendi Koç: Bir argümanın ortasındaki duyguları serbest bırakma ya da sizinkinden farklı düşünen biriyle tartışma.
Ne kaçınmalıyım?: Önemli bir karar verirken acele etmek.

Bugün Koç Aşk Burç ve Çift Yaşamı Nedir 9 Haziran 2019

Bugün en iyi ilişki: Eşiniz Terazi ve Kova gibi bir hava işareti ise, bu Pazar günü işler sizin için çok iyi gidecek.
En gergin ilişki: eşinizle veya Toros veya Başak burcunun bir arkadaşı ile tartışma veya yanlış anlaşılma eğiliminiz var.
Mevcut uyumluluğunuz: hem Aslan hem de Yay gibi, diğer ateş elementleriyle uyumlu bir tondasınız.
Bekar veya bekarsanız: heyecan verici ve eğlenceli bir hafta sonu sizi bekliyor, size gelen tüm davetiyeleri kabul ediyor ve hiç atmadığınız için harika zaman geçireceksiniz.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.