Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 1 Nisan 2018

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 1 Nisan 2018

Bu, toplam öğrenmenin bir hafta sonu olacak. Eğer bir nedenden ötürü kızgınsanız ve tüm gün ciddi bir yüzünüz varsa, bu Pazar günü veya hafta sonu boyunca ortaya çıkabilecek utanç verici durumları sadece karmaşık hale getireceksiniz. Gülümseyin, yaşayın, hayat kısadır. Yaratıcılık anıdır ve başarısızlık korkunuz için orijinalliğinizi sınırlamamalısınız. Bir iş sorununu çözmek için alışılmamış bir yol ve sizinki, memnuniyetle karşılanacaktır ve işinizde bulunduğunuz pozisyonda size prestij verecektir.

Aşk
Bu astral hareket çok elverişlidir, çünkü yüzünüzün nasıl olduğunu bilmediğiniz bir durumun önüne cansız olarak karar verme cesaretine sahip olmanıza yardımcı olur. O kişiye “evet” veya “hayır” diyebilirsiniz. En iyi akvaryum nitelikleri vurgulanır.kova burcu günlük burç yorumu 1 nisan 2018

Cennetinize mükemmel bir şekilde yerleştirilen Venüs, Neptün, eğer varsa romantik gezegen ve sadakat ustası Uranüs ile de hareket edecektir. Bir çift olarak hayatın son derece sakin ve mutlu olma şansı olacak. Tek, uygun bir gün için hazırlanın: Jüpiter, düğün sektörünü etkileyerek, size yemek için en iyisini vaat ediyor.

Sağlık
Bir plandan diğerine atlamak, içinde kimyasal maddeler varsa, özellikle uygun değildir. Bir sağlık rejimi beklenen sonuçları vermezse, belirtilen her şeyi yapmadan bir başkasını derhal değiştirmeyin.

Ne coşku ya da öfkenizin üstesinden gelmek için gelse, hayatın ritmindeki neşe dolu anları düşün. Pilleri yeniden şarj edebilmek için bu sessiz anlardan nasıl keyif alacağınızı bilmelisiniz. “Apollo her zaman yayını eğmez”.

İş
Bu haftasonundan sonra bir iş yönetiminde başarı var ve şirketinizde patronlar ve meslektaşlarla iyi anlaşmalar yapacaksınız. Çok önemli bir gününüz var ve ne yapmak istiyorsan, bunu yapmayı düşünürsün, ama gerçekliği görmezden gelmeyin, yani, pratik meseleler için yüce şeylere ve ayaklara boyun eğmeyin.

Sıçrama yarışındansın. Bugün tekrar kanıtlayacaksın. Son dakika engelleri geliştirmek için yavaş olduğunuz projeleri geciktirirseniz, durumu düzeltirsiniz.

Para ve Şans
Servet faktörü sizin tarafınızdan, Aquarian ve postalar, yasal oyunlar ve ekonomik hareketlerle ilgili her şeyde sürprizler alabilirsiniz. Paranı bekliyorsanız, bu gün Pazar günü iyi haberlere sahip olacaksınız ve şans eseri kar olanakları da var. İlhamlarınızı takip edin ve pişman olmayacaksınız.

Gezegen nüfuzları maliyeleriniz için uygun olacaktır. Ama yine de durumu kontrol altında tutmak zorunda kalacaksın. Çok fazla harcıyor ya da macera dolu yatırımlara başlıyorsanız, size karşı geldiğiniz için şanslı olabilirsiniz. Cennetten bir destek almaya hak kazanmış olsanız bile makul kalın.

Aile
Ailenizde bir kez dışarıdaki rahatsızlıklarınızı unutmanız zor olacak ve başınız biraz ağrıyor olacak. Ancak, Mars sizin için doğru olanı yapmaya çalışacaktır ve sevdikleriniz en azından bunu beklediğinde, tekrar sıcak ve neşeli olacaksınız.

Sosyal hayat
Güneş, Venüs ve Merkür, arkadaşlığınızdaki keyifli ve güçlü anları vaat etmek için bir araya gelecekler. Eski arkadaşlarını tekrar ziyaret et ya da yenilerini yap, yalnızlığın seni yatıştırması mümkün değil!