Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 10 Şubat 2018

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 10 Şubat 2018

Aşk
Bu gün boyunca iyi bir evlilik uyumu hakim olacak. Eşinizle veya eşinizle uzun vadeli planlar yapacaksınız. Hayatını birlikte rahatsız eden sorunları onunla tartışacaksın ve birlikte iyi çözümler bulacaksınız.

Tek, sevilmeniz gerekir ve şeklin ortasındaki burun kadar açık ve belirgin bir şekilde. Güvence altına alın: Bağlanma ve sevgiye ilişkin çok güzel kanıtlara sahip olma hakkınız olacaktır.kova burcu günlük burç yorumu 10 şubat 2018

Para
Cennetinizde Mars varlığı size çok yardımcı olacaktır. Cesur girişimlerde bulunabilir ve önemli maddi sorunları çözebilirsiniz. İş dünyasında hisler kurmayın.

Sağlık
Uzun zamandır bilmediğiniz gibi yenilenmiş enerjiden ve iyimserliğin keyfine varacaksınız; bu da sizi galvanize edecek ve sizi cesur kılacaktır.

İş
Bildiğiniz kadarıyla: Bu sefer en iyisini hissedeceğiniz işinizde değil. Pluto bu açıdan profesyonel ilişkiler oldukça gergin olabilir.

Küçük hırsları azaltmak için yapmanız gereken en iyi şey çabalarınızı gevşetmeden çalışmak olacaktır, bu da elde edebileceğiniz şeylerdir.

Aile
Aile hayatınız genellikle korunacaktır. Ancak, Uranüs’ün canlı tartışmaları veya sevdiklerinizle ani çatışmalara neden olabilecek hassas etkisini saymak zorunda kalacaksınız. Ayrıca yanlış anlamalara da yol açabilir. Sakin ol, açıkça açıkla ve her şey yoluna girecek.

Sosyal hayat
Gün, sadede gelmeyen insanlarla toplantı fırsatlarını teşvik ederek size getirecektir. Normlar, sözleşmeler, kurulan kurallar yokluğunda, o zamana kadar şüphelenmediğiniz yeni düşünce biçimlerini, yaşam biçimlerini ve mentalitelerini keşfedeceksiniz.

Ufuklarınızı genişletmek ve özellikle inatçı önyargılardan kurtulmak için bu kültürel safaradan yararlanın.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.