Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Haziran 2018

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 11 Haziran 2018

Bu çok özel bir haftasonu. Aquarian tabelasının yaratıcılığı çok yönlü olarak ifade edilecek ve hayatınızın en azından düşündüğünüz şeyin gerçekleşeceği bir evreyi yeniden yaşayabileceksiniz. Dostça bir kişi size iyi bir tavsiyede bulunacaktır ve birkaç gün içinde elinizde beklenen para ve uzun zaman önce ihtiyaç duyacağınız kağıtlara sahip olacaksınız.

En iyi, duygusal seviyenin üzerinde gerçekleşir çünkü bir fikrin gerçek değerini ve sizin için en iyi olanı anlarsınız.kova burcu günlük burç yorumu 11 haziran 2018

Aşk
Çok zor duygusal durumları çözecek ve bu zorlu kalbi geri kazanacaksınız, ama mutluluğu korumak için daha fazla duyarlılıkla hareket etmek ve geçmişteki hatalarınızdan öğrenmek ve olumsuz tutumları bir kenara bırakmak zorunda kalacaksınız.

Sağlık
Bu anlamda iyi bir şekilde desteklendiniz, ancak sağlığın korunduğunu, boşa harcanmadığınızı ve en iyi durumunuzda hissedebildiğinizi unutmayın, gerçek şartlarınızla uyumlu olarak her zaman yeterli bir diyet ve yaşam rejimini sürdürmelisiniz, Kova.

İş
Zamanınızı uygun bir şekilde dengeler ve bir görevin performansını başkalarının zararına karşı aşırıya kaçmayın. Dinamizmi ve dikkatinizi tüketen alakasız sorunlarla sulandırmamak için enerjinizi yeterince yönlendirin.

Para ve Şanslar
İşinizde geçici bir aksaklıktan vazgeçilmeyiniz çünkü her zaman gece şafaktan önce en karanlık saatine sahiptir ve bugün para ile ilgili zorluklarınız varsa bu eğilimin devam edeceği anlamına gelmez, aksine ışığın yaklaşması anlamına gelir.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.