Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 12 Haziran 2018

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 12 Haziran 2018

Kova burcunuzun tipik özelliği olan çok yönlülüğünüz ve yaratıcılığınız sayesinde hemen adapte edebileceğiniz farklı bir duygusal seçenekle karşılaşacaksınız. Kişisel karizmanız bu duygusal durumu güçlendirmeye katkıda bulunacak ve yakında güzel bir ilişkinin tadını çıkaracaksınız.

Bunlar, iş fırsatlarını ya da basın ve haberleşmeyle ilgili her şeyle ilgili ek girişleri araştırmak için iyi zamanlardır. Şu anda Merkür, enerjinizi, sizin, Uranüs’ünüzle birlikte, bu hazırlık döngüsünde direk olarak birkaç hafta içinde bir aşamaya dönüşecek olan bir aşamaya dönüştürecek olan enerjiye katılıyor. her şey sarsıldı ve öngörülemeyen bir şey olabilir.kova burcu günlük burç yorumu 12 haziran 2018

Aşk
Son zamanlarda aşk ilişkinizde yaptığınız bir hatayı düzeltmek için birçok fırsatınız olacak ve bunu kolay ve elverişli bir şekilde yüzdürebileceksiniz. Mutluluğun anahtarlarını elinizde tutuyorsunuz ve bu hafta sonu uzlaşma olacak.

Sağlık
İşaretiniz şimdi çok alıcı ve vücudunuzun bu elementleri içeren her türlü gıdayı çok iyi özümseyecek. Bu sizin sağlık döneminiz, bundan faydalanın.

İş
Bugün işinizde biraz işkence dolu bir gün olabilir ve bir dedikodu, mırıldanma veya problemle karşılaşmamak için sabır ve takdirle hareket etmeniz gerekir. Size zarar verebilecek çılgın kararlar vermeyin.

Para ve Şanslar
Bilinmeyen kaynaklar etrafınızda taşınır ve birkaç gün içinde, bir arazi ile ilgili bir ödeme veya paranın eksik olması nedeniyle beklemede olan bir satın alma ile ilgili haberleri dinleyeceksiniz.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.