Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 12 Şubat 2018

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 12 Şubat 2018

Aşk
Yan kalp, sürprizden şaşkına döneceksin, ve bu, en büyük keyif için. Bir şansın varsa, değişim olacak.

Aşk hayatınızı etkileyecek tüm radikal dönüşümler – karşılaşmanız, evlilik ve hayatınızı yeniden inşa etmenizi sağlayan bir mola – yararlı olacaktır. Utangaç olma, girişimlerde bulunma. Unutma, aşktan, sadece rutin öldürülür.kova burcu günlük burç yorumu 12 şubat 2018

Para
Hesaplarınızın dengesini korumak isteyen siz, maddi planda tamamen güvende hissedeceksiniz. Hiçbir gezegen gerçekten temanızın finans ile ilgili alanlarını tehdit etmeyecektir.

Tersine, mucizevi bir gelir beklememelisiniz. Dostlarını memnun etmek isteyeceksin, pahalı bir alım için bile çatlak kurabilirsin; ancak kafa karıştırıcı cömertlik ve israf riskini yaşamıyorsunuz.

Sağlık
“Tıbbı yutmak ve diyeti ihmal etmek doktor bilgisini yokediyor.” Bu eski Çin atasözü diyetin önemini göstermektedir. Vücudunuzu aşırı zengin gıdalar aşıp ciddi sindirim bozukluklarına neden olabilecek olan siz, özellikle astral akını sindirim sisteminizi zayıflatacak şekilde, bugün bunu düşünmek ilginizi çekecektir.

Sebze suları ile diyet günü yapın. Bu aynı zamanda toksinlerden kurtulmanın da harika bir yoludur.

İş
İşaretin yerlileri, gün boyunca entelektüel ve zihinsel olarak çok etkileneceklerdir.

Bu, yalnızca çok iyi sonuç alması gereken öğrencilere ve öğrencilere değil aynı zamanda akşam eğitimi almaya veya ek eğitim almaya sabredenlerin de yararlanacaktır. Bu gün yaptıkları iş daha sonra şans faktörü olacaktır. Diğer çalışanlar büyük başarı kazanacak.

Aile
Hassas cildiniz sizi daha da duyarlı kılacaktır ve onları sergilemeyeceğiniz bir nokta olsa bile, bazı sevgililerinizin tutumu sizi kolayca incitecektir.

Her durumda, bu günün, zor görünse bile, arzulanan bir uzlaşmaya karşı çok olumlu olacağını bilirsiniz.

Sosyal hayat
Uyuşmazlık ve kavgalar son zamanlarda yolunuzu noktaladı. Hiç kimseyi hesaba katmadığınız için, büyük ölçüde sizin suçunuz vardı. Bu dağınık ve aşırı davranış sizi hem ahlaki hem de fiziksel olarak bitkin bıraktı ve şimdi kendinizi depresif hissetmenize neden oluyor.

Hatalarınızın talihsiz sonuçlarına maruz kalmaya devam etmeyi istemiyorsanız, kontrolünüzü tekrar kazanmaya çalışın ve çevrenizdekileri ile uzlaştırmaya çalışın.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.