Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 13 Haziran 2018

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 13 Haziran 2018

Aşk
Bir çift olarak hayatında, bir yorgunluk hissi yaşayabilirsiniz. Sevilmeyeceksiniz, yanlış anlaşıldınız ve hayatınızın adamı (kadın) ile olan ilişkileriniz gergin olacaktır. İşte bu yüzden, başka bir yerde zevkinize gitmek için cazip olacaksınız. Dikkatli ol, tedavi zarardan daha kötü olacak! Tek, manyetizmanız fethedilecek tadı gibi on kat artacak. Ve kim kalbi kaçırmakla başarılı olur?

Para ve Şanslar
Bu tartışılmaz bir gerçektir: Para hayatımızı birçok yönden daha rahat hale getirebilir. Ama yapabileceği tek şey bu. Yıldızlar, bugün size maddi kazançlara daha az önem vermenizi ve içtenlik ve gönül rahatlığı aramanızı önerir. “Gerçek mutluluğun karşısında, zenginlikler bir dumanın gölgesine değer” diyecektir.kova burcu günlük burç yorumu 13 haziran 2018

İş
İşyerinizde, çabalarınızı yoğunlaştırın, şirketinizde daha net kazanacak ve göreceksiniz. Zorluklara rağmen, sebat etmek: İyi sonuçlar sadece birkaç haftada hissedilecektir.

Sağlık
Düzenli yürüyüşler, gevşeme egzersizleri veya jimnastik hareketleri için düzenli olarak gitmiyorsanız, hiçbir zaman aracınızın tam sahibi olmayacaksınız. Biraz karıştırın.

Aile
Sevdiğiniz kişilere burnun sonunda liderlik etmeyi başaramayacaksınız. Davranışlarını değiştirecek her türlü ilginiz olduğunu bilecekler. Ancak, esneklik ve diplomasi gösterirseniz, tüm dünyanızı sizin amacınıza göre harekete geçirmek mükemmel bir şekilde mümkün olacaktır.

Sosyal Yaşam
Bu astral iklimden yola çıkarak, birisi kıskançlık ya da size zarar vermeye çalışmalıdır. Kendisine saldırmayın, kendinizi diplomasız ve yetenekli göstermeyin, kendinizi haksızlığa uğratmayın. Eğer sinirlilik ve dürtüsellik ile hareket ederseniz, kendinizi zayıf bir konumda bulabilir ve saldırı veya saldırıya karşı savunmasız olabilirsiniz.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.