Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 13 Şubat 2018

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 13 Şubat 2018

Empora Kova’yı işe koymalısın. Yukarıdakiler işinizi yapmayı bıraktığınız ve önceliklerinizi yerine getirmediğiniz anlamına gelmez, ancak zamanınızı ve alanınızı birleştirerek yardımlarınızı arayan kişilere de genişletebilir, her zaman para değildir, orada diğer anlamı.

Neyse ki, şimdi sizin için aramakta oldukları nefesleri rahatlatmak ve vermek için doğru sözcükleri bulmanıza yardımcı olan cetvel Uranüs’ün doğrudan transit geçişinden çok güçlü bir gezegensel enerjinize sahipsiniz. Öte yandan aşk, bundan güçlenmiş çıkacaktır.kova burcu günlük burç yorumu 13 şubat 2018

Aşk
Durumunuz biraz duygusuz bir halde yeni ve alakalı bir ton alır ve biraz karıştı. Kalpteki şeyler düzenlenir ve birkaç gün içinde ektiğinizin tümünü toplayacaksınız.

Sağlık
Sizi rahatsız edecek bir şeyler duyabilirsiniz, ancak ilk tepkiler sizi yönlendirmez veya aşırı tepki göstermez.

Seçenekleri düşünmek, ikinci görüşleri görmek ve her şeyden önce, sakin ve sakin bir tutum takınarak şeyleri karmaşıklaştırmamak her zaman iyidir.

İş
İstihdamda sizi endişelendiren endişe verici durumlarla ilgili haberler geliyor. Birçok şey açıklığa kavuşturulacağı ve bekleyen sorunların olumlu bir şekilde çözüleceği için çok iyi olacak bir astral dönem geliyor. Konuşkan ve dedikodulara kapılmalarına izin vermeyin.

Para ve Şans
Tutun ve harcamalarınızı kesin çünkü zaman tasarruf ve çözümler ve kaynakları harcamayın.

Dostça bir kişi bir mesele için sizinle iletişime geçecektir, bu nedenle çok dikkatli olunuz, çünkü kısa sürede gelirinizde bir artış olabilir! Gittikçe devam et, Kova.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.