Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Haziran 2018

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 14 Haziran 2018

Aşk
Çift hayat problemsiz, borsalarınızda pek çok pratik düşünceyi karıştırmamanız şartıyla. Bu açıdan Ay mevcut bağlantıların güçlendirilmesi lehinde olacaktır. Bekar, yalnız durumunuza huzur verecek. Daha az istekli, daha az endişeli, daha cazip olacaksınız. Ve işte o zaman senin üzerine düşmesini beklemezsin.

Para ve Şanslar
Pluto olumsuz yönde olacaktır. Bu nedenle, finansal alanda neler olup bittiğini yakından takip edip, yakından ilgilenmek isteyeceksiniz. Faturalarınızı kontrol edin, geç ödemelerinizi beklemek zorunda kalmayın, hesaplarınızı herhangi bir masraftan önce dikkatli bir şekilde kontrol edin ve yatırımlarınızı yeniden düzenlemek veya büyük bir satın alma işlemi başlatmak istiyorsanız, neyin belirsiz olduğuna dikkat edin ve neyi imzalayacağınıza dikkat edin.kova burcu günlük burç yorumu 14 haziran 2018

Sağlık
Fiziksel durumunuz genel olarak iyi olacak. Ama cezasızlıkla hiçbir şey yemeye gücünüz yetmez. Karaciğerinizin ve mesanenizin işleyişini engelleyen Pluto’nun etkisinden dolayı, baharatlı yiyeceklerin, sosu ve alkollü yemeklerin saldırganlıklarına karşı koyamayacaksınız. Özellikle üçüncü dekandaysanız, çikolata ve mayonez kontrendikedir.

İş
Geçmişteki çabalarınız sonunda ödeyecek ve elde edilen sonuçları belirleyebileceksiniz. İyi bir sebeple bundan gurur duyacaksın. Ama kıskançlığa dikkat edin: Kendinizi savunmanız gerekebilir. Her zamanki isteksizliğini göz ardı ederek, bazı faydalar elde etmek için durumdan yararlanın. Defelilerinizin daha önce yaptığınız gibi uçmasına izin vermeyin.

Aile
Aile sektörü prensipte kolay olmalıdır. Bununla birlikte, ilk dekanın bazı yerlileri Pluto’nun olumsuz etkisinden muzdarip olabilir. Bu durumda, tamamen kendi kontrollerinin dışındaki olaylar kendi durumlarına müdahale edebilir ve istikrarını bozabilir. Panik yapmamaya çalışın: bu astral etki kalıcı olmayacak ve işler daha çabuk iyileşecek. Sadece geçene kadar turu tekrar yapmaya çalış.

Sosyal Yaşam
Arkadaşlığını başka düşünceden biriyle sorgulamanın zamanı geldi. Eğer bu arkadaşlık bir güne sevgiye dönüşmüş olsaydı, binlerce dikenli sorunu çözmelisin.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.