Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 15 Haziran 2018

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 15 Haziran 2018

Hava elementi üzerinden geçen Ay, yani Kova burcunuzda, ardınızı ve ardınızı artırır, kelimelerinizi güçlü ve tutkunuzu yoğunlaştırır. İş arkadaşlarınızla, çalışma arkadaşlarınızla, ailenizle veya arkadaşlarınızla tartışma veya tartışma yaparken dikkatli olun, çünkü ifadelerinize dikkat etmiyorsanız onlara zarar verebilirsiniz. Öte yandan, bir iş için iyi desteklendiniz. Tüm detaylara dikkat edin ve başarılı olursunuz.

Neptün’ün bu yönü, rekreasyonel faaliyetler için çok az yer bırakacak birçok kısıtlama önermektedir: gayrimenkulle ilgili kısıtlamalar, yaşlı ebeveynlerle veya mesleğiyle. Farklı etkinlikleriniz arasında iyi bir denge kurmaya çalışın.kova burcu günlük burç yorumu 15 haziran 2018

Aşk
Bu sizin yerli huzur ve sevgi dolu mutabakatınız. Mevcut ilişkinizle güvende hissediyorsunuz ve her şey bir gül yatağında yürümüyor olsa da, sezgileriniz, sorunların çözülmeye başladığını size söyler.

Sağlık
Kaybedilen zamanı telafi etmek için asla geç değildir ve genç bir erkek ya da genç bir bayan olmasanız bile, fiziksel egzersiz planlarına başlamak, bir spor salonuna girmek, sağlığınıza olumlu bir şekilde bakmak için zamanınız vardır. şeklinde.

İş
Cesaret kırılmayın çünkü azar azar sular seviyelerini düzeltir ve çabalarınızın boşa gitmediğini göreceksiniz. Eğitimsizseniz, yeni bir iş pozisyonu, daha iyi ödeme ve hoş bir yerde sizi bekliyor. Eğer varsa, artış olacaktır.

Para ve Şanslar
Yakın geleceğinizde refah var, ama birkaç gün beklerseniz daha verimli bir gezegensel geçişle karşılaşacaksınız. Burcunuzun bazı yönleri sizi nasıl ekeceğini bildiğiniz herşeyi alacağınız bir konuma sokacaktır.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.