Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 15 Şubat 2018

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 15 Şubat 2018

Kova işaretinizi çevreleyen ton, iyimserliktir ve bu enerjiyle engellerin üstesinden gelirsiniz ve ne yapmanız gerektiğini bileceksiniz. Kayıtınız sonuç verecek.

Aşk hayatınızdaki gerçek koşullar bağımsızlık hissinizi güçlendirmeye katkıda bulunur ve duygularınızı kontrol altında hissedeceksiniz.kova burcu günlük burç yorumu 15 şubat 2018

Eşinizle hassas ya da utanç verici bir şey hakkında eşinizle konuşmak için iyi bir gün, çünkü şimdi Jüpiter’in retrograd dalgasını nötralize etmeye yardımcı olan doğrudan iletişim dünyasındaki Mercury’nin doğrudan enerjisine sahipsiniz.

Aşk
Aşkın fethi döngüsündesiniz ve bu iyi effluvia ile kayıp sevginizi düzeltip bir ilişki kurabileceksiniz. Ay’ın iyi etkisi, size samimi hayatınıza mutluluk getirmek için silahlar verir ve onu tamamen tadını çıkarmanızı sağlar.

Sağlık
İyi bir sağlık durumunuzu korumanıza yardımcı olması için günlük egzersizlerinizi günlük programınıza ekleyin.

Günde yaklaşık on beş ya da yirmi dakika hayatınızda mucize yapacaktır. Biraz sonra kilonuzu dengeleyeceksiniz ve istediğiniz gibi şekilleneceksiniz.

İş
İstediğiniz şekilde bir iş bulma arzusu şu an bitmekten uzak değil.

Daha önce sizin tarafınızdan keşfedilen bir iş macerasını başlatmak için gerekli desteği sağlayacak olan aile ve arkadaşlarınızın desteğine sahipsiniz.

Para ve Şans
İçsel benliğinize ve sezgilerinize güvenin ve hayalinizi yazın. Önceden duyurulmuş bir sinyal, yasal şans, casino veya piyango veya şansın anahtar faktör olduğu ve paranın elinize girdiği benzeri bir oyunda avantajlı bir konuma getirir.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.