Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Şubat 2018

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Şubat 2018

Kova doğum günün döngüsünün bu günü, akrep işareti ile hareket eden Ay’ın altıncı hissini harekete geçirdiği için oldukça sezgiselsindir.

Kararlı davranın ve mevcut gezegensel enerjiden yararlanın çünkü iş arıyorsanız, Jüpiter’in geriye dönük hareketinden dolayı bazı olumsuzluklara sahip olabilirsiniz, ancak herhangi bir zamanda cesaretini kırmayın.kova burcu günlük burç yorumu 17 şubat 2018

Israr ve bir kapının nasıl kapandığını göreceksin, ama bir başkası iyi haberlerle açılıyor. Pes etmeyin, birkaç gün içinde sizi ilgilendiren tüm bu konularda olumlu cevaplar olacaktır.

Aşk
Yastığınıza danıştığınız ve o özel kişi ile mutlu birliktelik anlarını düşündüğünüz günler için etkili bir şekilde kristalleşmeye başladıklarını ve yakında eşsiz, çok özel bir gece olacak olanı anlatan aşk hayalleriniz var.

Sağlık
Hayatınızdaki endişelerinizi hemen çözemeyeceğinizi bırakın. Bu zihinsel yükler, sinir dengesinin ve sağlığınızın önünde bir engel teşkil etmemeli. Komplikasyonlar önce akılda ortaya çıkıp somutlaşır.

İş
Bir iş bulma şansınızı artırın, yoksa veya mevcut işinizi geliştirin.

Belki bazı olumsuzluklar vardır, tek yönde gitmeyin, diğer kapılar çok yakında açılacak, sukar, tekrar ediyorum, unutmuyorsunuz.

Para ve Şans
İhtiyacınız olan para hayatınıza geliyor, az sonra ne yatırdığınız parayı bulacaksınız ve doğru yere yerleştirebilirsiniz.

Düşündüğünüzden daha kısa sürede, ihtiyacınız olan şeyleri elinde bulacaksınız, Kova.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.