Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 18 Şubat 2018

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 18 Şubat 2018

Zamanınızı veya enerjinizi fantazilerde az pratik esasla dağıtmayın ve kısa sürede ekonomik sonuçlar elde etmek için şimdi sahip olduğunuz şeylere konsantre olun.

Gayrimenkul ile ilgili bir iş size kısa bir süre içinde para kazandıracaktır. İş yerinde harcadığınız gün sayısı arttıkça tatilinize olan ilginiz de artar ve bunları planlamaya başlamışsınızdır, ancak şirketinizden ayrılmadan önce her şeyin düzgün olduğundan ve geride hiçbir şey bırakmadığınızdan emin olun.kova burcu günlük burç yorumu 18 şubat 2018

Bu Pazar, ne yaptığına daha fazla dikkat etmelisin.

Aşk
Günümüzde işaretinize dönen gezegensel enerji çok yoğun. Utanç verici bir durumun üstesinden gelebilir ve sizi o kadar çok ilgilendiren o kişinin güvenini ve sevgisini mutlulukla geri alabilirsiniz. Konuş ve alacaksın.

Sağlık
Sağlığınızdaki bazı yeni aksiliklere rağmen iyisiniz. Bugün olağanüstü bir Pazar gününün keyfini çıkarıyorsunuz ve özellikle grip, soğuk algınlığı ve bronşit ile ilişkili olan rahatsızlıkların geride kalmaya başlıyorsunuz.

İş
Sosyal bir karşılaşma sizi neredeyse hiç paylaşmadığınız çalışmalarınızdaki insanları ön plana çıkarır ve ortak çıkarları keşfeder.

Birbirinizi daha iyi tanımanız, herkes arasında dostluk ve anlayış derecesini artırır ve istihdamınızı büyük ölçüde geliştirir.

Şans ve Para
Ne kadar zor çalışırsanız yapın, bazı önemli telefon görüşmeleri yapmak için biraz zaman ayırmalı ve bir zamanlar yurtdışında iş veya iş teklifi teklif edenlerle iletişim kurmalısınız. Yolda para var.

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.