Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Haziran 2019

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 2 Haziran 2019

Bu hafta sonu cesaretlendirin ve projelerinize başlayın çünkü şimdi birçok yaratıcı fikriniz var, ama aynı anda farklı aktiviteler yapmak isteyerek kendinizi sulandırıyorsunuz – bu arada çok Kova bir şey. Yaratıcılığınızı ve yaratıcılığınızı bir yönde uygulayın; kısa sürede ekim yaptığınız şeye nasıl ulaştığınızı göreceksiniz.

Sizi endişelendiren duygusal bir konu beklenmedik çözümlere sahip olacak ve yakında kaybettiğinizi düşündüğünüz zemini kurtaracaksınız. Çevrenizde olumsuz hiçbir şey yoktur, bu nedenle görünür bir arızayı pozitif bir deneyime dönüştürmek için gereken enerjiden yararlanın.kova burcu günlük burç yorumu 2 haziran 2019

Aşk
Mevcut gezegensel titreşim bazı duygusal kaygılara neden olmaktadır. Aşk ilişkinizi şüphe, şüphe ve korku ile karıştırmayın. Bağımsız hava işaretinizin en iyi tarzında, duygusal yaşamınızda şu anda yaşadıklarınızın tadını çıkarın.

Sağlık
İstikrarlı bir sağlığın sırrı denge ya da dengedir. Tabelanız iyi bir gezegensel etki kazanıyor, ancak gerçekten ihtiyacınız olmayan vitamin takviyelerine doymadığınız için metabolizmanızı değiştirecektiniz. En rasyonel olan şey, organizmaya her zaman dikkat etmektir.

İş
Bir şeyin planlandığı gibi gitmemesi muhtemeldir ve bu kesinti sizi işyerinizde normalden daha uzun kalmaya zorlar. Bugün tüm enerjinizi sorunu çözmek için adamak ve bu günün sonunda tatmin edici bir şekilde başaracaksınız, bu yeni aya başlamak için en iyisi olacak.

Para ve Şans
Fikirleriniz ile etrafınızdakilerin tartışmalı para hakkında ne düşündükleri arasında çelişkiler ortaya çıkar. Yolları tartışma zamanı değil, belirlenmiş yasaları takip etme zamanı. İyi bir arkadaşlık olsa bile, anlaşmazlıkların ortaya çıkmaması için sözleşmeler imzalanmalıdır.

Bugün 2 Haziran 2019 Kova Astrolojisi Nedir?

Bu Pazar günü enerji seviyesini seviyorum: yüksek, yoğun.
Yararlanmanız gereken kozmik dinamikler: yaratıcı kapasiteniz ve onları harekete geçirdiğinizde fikirlerin gücü sizi başarıya götürecek.
Bugün sizin burcunuzdaki tehlikeli eğilim Kova: ikincil ve gereksiz olanlarla başa çıkmak için birincil ihmal.
Nelerden kaçınmalıyım? Öncelikleri karıştır.

2 Haziran 2019’daki Çift Yaşamının Kova Tahminleri Nedir?

Bugün en iyi ilişki: eşiniz Gemini Terazi ve Kova gibi bir hava işaretiyse, bu Pazar günü işler sizin için çok iyi geçecektir, aynı zamanda Koç ile de iyi iş çıkarırsınız.
En gergin ilişki: eşinizle veya Oğlak, Toros veya Başak arkadaşı ile tartışıyor veya yanlış anlıyorsunuz.
Şu andaki uyumluluğunuz: Sizinkine benzeyen diğer hava unsurlarıyla, yani Kova, Terazi ve İkizler ile uyumlu bir tondasınız, ayrıca Yay ile bir ilişki varsa.
Bekarsanız: Haziran ayının ilk günlerinde, şu ana kadar aldığınızdan farklı bir duygusal yöne doğru ilerleyeceksiniz.

By Mary Emma

I am Mary Emma born in 1996 and have been working as a full-time blogger since 2010. The socio-familial context led me to the area of Sciences and universe attending the Astrology course. But her philosophical inclination inclined her to the territory of Astrology, Psychology.